Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hrál si s kamením v Ano, šéfe!, teď se hrne do politiky: Takhle dnes vypadá!

+ Další 3 fotografie
Pořad Ano, šéfe se vysílal dlouhá léta a za tu dobu vzniklo pár legendárních scének, které si televizní diváci mohli zapamatovat. Jednou z nich je i kluk, co Zdeňka Pohlreicha (61) vyrušil v záběru s tím, že si jde hrát s kamením. Dnes jakožto dvacetiletý vstupuje do politiky a chce řídit radnici v Písku.

Kluk, co si přišel před televizní kamery při natáčení pořadu Ano, šéfe hrát s kamením se ve skutečnosti jmenuje Ondřej Untermüller. Je tomu dlouhých devět let, co z něj byl Zdeněk Pohlreich (61) doslova konsternován. Dnes již dvacetiletý Ondřej vstupuje do hnutí ANO a rád by usedl v čele písecké radnice.

Untermüller uznává, že pro řadu lidí je stále kluk s kamením. „Může mi to pomoci ve volbách, to je pravda. Protože mě hlavně Písečáci díky tomu znají,“ uvedl dle Aktuálně.cz. „Nevím, kolik mě bude volit lidí, kolik lidí mě vykroužkuje. Ale myslím si, že to vyjde,“ říká Untermüller.

Mediální pozornost mu zjevně nevadí. Jeho Facebook je plný fotografií se slavnými osobnostmi nebo politiky. Jeho rodina se nezdráhá veřejně angažovat a proto se i on rozhodl jít do politiky. Vysvětluje i své záměry. „Jsem rodilý Písečák a moje město úplně nevzkvétá, tak jak by mělo. Chtěl bych tomu také dát něco svého,“ dodal. Podaří se mu dosáhnout toho, co chce?

Související články

Další články