Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hrají si na policajty, ale je za nimi TEMNÁ MINULOST: Drsná fakta z Policie v akci!

+ Dalších 6 fotografií
Umravňují zločince všeho druhu, ve skutečnosti ale někteří z nich možná patří na druhou stranu barikády! Redakce eXtra.cz se dozvěděla šokující informace o dvou z těch, kteří v primácké Policii akci nosí uniformy!

Vzhledem k tomu, že autor těchto řádků nechce následující měsíce trávit víc na policejní stanici po udání dotyčných než doma, zůstaňme u toho, že jde o dva nejmenované muže, kteří nosili uniformu i ve skutečnosti.

Redakce eXtra.cz by informacím možná ani nepřikládala žádnou váhu, nebýt toho, že se sešly z víc míst najednou.

Tak například: jistý „herec“ z šíleného policejně-akčního seriálu byl podle našich zdrojů vyhozen z oddělení kvůli hodně zvláštním věcem. „Byl v tom fet, dotyčný přišel i o řidičák. Nechybělo ale ani vyšetřování kvůli zapletení se do krádeží aut,“ tvrdí jeden z těch, kteří nás kontaktovali, zatímco další, kteří s oním pánem přišli podle svých slov do styku, tuhle historku potvrdili.

„Ono se to projevuje i v samotnému seriálu. Jak přesně, to si ale nechejte pro sebe, to bychom na něj už moc upozorňovali,“ přidal další.

O dalším z týpků zase chlapík, jenž ho má velmi dobře znát, tvrdí, že roli v Policii v akci strašně žere, protože vždy chtěl být takový policejní Rambo. Ale vypustil z úst i horší věci. „Píchá si steroidy,“ přísahá.

To by asi člověku, který skutečně slouží v bezpečnostních složkách, hodně ublížilo, kdyby se ukázalo, o koho jde.

Přicházejí však další a další zprávy, jako by jen pár lidí ze seriálových uniforem bylo bez poskvrny. Informace postupně ověřujeme a patrně vás s nimi brzy seznámíme.

Jen doufáme, že naše velká oblíbenkyně Danuše Doudová nás časem taky nijak nezklame, to by bylo horší než zánik vesmíru!

Mohlo by vás zajímat

Další články