Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hraje vévodkyně Kate habaďůru se svým porodem? Londýnská nemocnice čeká na její příjezd, ona přitom ani není ve městě!

Královský pár očekává narození prvního potomka.
+ Další fotografie

Před Nemocnicí svaté Marie je už několik dní rušno jako v úle. Zejména její křídlo Lindo je v obležení tisku, protože už v sobotu měla do nemocnice přijet rodit vévodkyně z Cambridge, ale stále se nic neděje.

Parkovací místa, kromě těch, která jsou rezervována pro královskou rodinu, okupují novináři a čumilové, personál nemocnice je v pohotovosti a vychytralí obchodníci těží z toho, že je nebývalý zájem o žebříky, aby měl každý co nejlepší výhled.

Celá Británie čeká na porod třetího následníka nebo následnice trůnu a v zemi vládne slavnostní nálada. Ale kde je Kate? A princ William? A není to celé podvod? William si totiž odjel v sobotu v klidu hrát pólo a britský list Sunday People dokonce vypátral, že Catherine ani není v Londýně!

Ta tráví čas v městečku Bucklebury asi 90 km od Londýna, kde žije její rodina, přičemž ještě včera pendlovala okolo Kensingtonského paláce, kde bude s manželem a dítětem bydlet po rekonstrukci sídla. Je tak klidně možné, že Kate si rodí někde v klidu mimo Londýn, zatímco v metropoli mají pohotovost, a překvapenému světu pak Buckinghamský palác předloží prohlášení, že Jeho/Její královská Výsost princ(ezna) z Cambridge je již dávno na světě.

Mohlo by vás zajímat

Další články