Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hraje cukrářku, v reálu je kuchařský analfabet: Eva Decastelo promluvila o roli ve Slunečné

Zdroj: TV Prima
+ Další 4 fotografie
role
V seriálu Slunečná, který startuje již v sobotu večer na televizi Prima, si jednu z rolí zahrála i Eva Decastelo (41). Jak sama v rozhovoru pro televizi prozradila, hraje cukrářku a manželku Leoše Nohy, se kterým vystupuje i v několika divadelních představeních. Leoš alias Radek Dolejš je podle Evy v seriálu podpantoflák, což se mu prý líbí.

Seriál Slunečná odstrartuje prvním dílem už za pár hodin. Rodinný seriál o statku, dvou rozhádaných sestrách, jedné sázce, lásce, bohatém podnikateli a boji o rodinné dědictví připomíná tak trochu příběh slavné Popelky. Mimo Evy Burešové, Marka Lambory a Báry Jánové se v seriálu představí i Eva Decastelo (41).

Cukrářkou jen v televizi

Eva hraje cukrářku Zuzanu Dolejšovou. "Jsem tak trochu semetrika, ale myslím všechno se všemi dobře," představila Eva svoji postavu. Prozradila také, kdo hraje jejího manžela a proč jim to společně před kamerou tolik jde. "Vzhledem k tomu, že s Leošem hrajeme ve třech divadelních hrách, přičemž ve hře Natěrač jsme chvilku i partneři, tak jsme na sebe zvyklí. Leoš je i v seriálu pod pantoflem a navíc se mu to líbí," načrtla seriálové vztahy s hercem Leošem Nohou

Pod pantoflem

V reálu je ale pod pantoflem spíš Eva. "Můj muž je velmi dominantní, takže doma poslouchám už jedenáct let jako švýcarské hodinky já. Stejně tak se neshoduji s rolí v pekařském umu. Jsem skvělý strávník, sežeru, na co přijdu, ale kdybych měla něco udělat vlastníma rukama, tak asi umřu hlady," uzavřela krásná brunetka.

Seriál Slunečná startuje dnes večer ve 20.15 na TV Prima.

Související články

Další články