Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hraje celá rodina: V Babovřeskách se objevili všichni tři Kikinčukovi

Jindřiška Kikinčuková s manželem Pavlem a dcerou Kamilou.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Babovřesky

U Kikinčuků hraje celá rodina. V Babovřeskách si dokonce zahráli všichni tři spolu. Jindřiška Kikinčuková (67), známá jako babka Božena Němcová, se aktuálně navíc i přes svou vleklou nemoc raduje z vnoučat dcery Kamily (32), jak uvedla pro eXtra.cz. Tu má s Pavlem Kikinčukem (62), kterého diváci znají jako Šimona Pláničku z kultovní trilogie Slunce, seno.

U Kikinčuků se hraje

Herečka Jindřiška Kikinčuková (67) alias babka Božena Němcová z trilogie Babovřesky si ve třetím díle úspěšného filmu Zdeňka Trošky (68) zahrála po boku manžela Pavla Kikinčuka (62). Toho znají diváci hlavně jako legendárního Šimona Pláničku z komedie Slunce, seno, jahody. Když řekneme, že u Kikinčukových hraje celá rodina, rozhodně se nemýlíme.

Jejich dcera Kamila (32) se totiž kromě divadelních prken a již zmíněných Babovřesk ujala role i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, odkud si ji diváci pamatují jako Stelu Seifertovou. Kromě toho si ji Troška zapůjčil i do role dvorní dámy do pohádky Nejkrásnější hádanka.

Nemoc i radost z vnoučat

Jindřiška Kikinčuková přiznala, že už od prvního dílu Babovřesk bojuje s rakovinou, nemoc ale nějakou dobu tajila. "Nevěděla jsem, jak to se mnou bude, a také bych strašně nerada viděla, kdyby se na mě někdo díval se soucitem. Chci, aby mě lidé brali normálně. Nejsem chudinka,“ řekla eXtra.cz v jednom z minulých rozhovorů herečka.

Jindřiška energii čerpá z vnoučat, dcera Kamila má tříletého synka Jindřicha a novorozenou dceru Marušku. Pavel Kikinčuk se kromě Babovřesk objevil ještě třeba v Okresním přeboru nebo ve filmu Ostravak Ostravski.

Související články

Další články