Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hradem zněl aplaus na počest Luďka Munzara: Prezident Zeman si zatančil s první dámou

+ Dalších 17 fotografií
prezidentský ples
Prezidentský ples proběhl a přinesl spoustu nezapomenutelných okamžiků. Miloš Zeman v jeho úvodu dokonce i zazpíval a hosty, kteří za jednu vstupenku zaplatili celých 10 tisíc korun, potěšil zpěv takových hvězd, jako jsou Helena Vondráčková, Michal David a Marian Vojtko. Prezident a první dáma měli první tanec na tanečním parketě.

Alex Mynářová, která ples moderovala, nezapomněla zmínit, že v ten den probíhal i pohřeb Luďka Munzara, kterému hosté tleskali vestoje. O panu Munzarovi promluvil i sám Miloš Zeman. "Jestli si na to ještě pamatujete, tak Luděk Munzar dělal seriál v televizi, který se jmenoval Prameny. A našel prameny všech řek, s výjimkou řeky jediné, a to byla řeka Oslava. Seriál už skončil, ale s panem Munzarem jsme se vydali do hlubokého lesa nad rybníkem Bobín a tam jsme ten pramen našli. A já pevně věřím, že teď to, co v životě dokázal, je pramenem inspirace pro mnoho dalších herců, a protože to nebyl jenom velký herec, ale i velký člověk, tak je to pramen pro inspiraci i pro mnoho dalších lidí," zavzpomínal prezident.

Podle informací deníku Blesk.cz bylo na ples rozesláno přes 1000 pozvánek. Je nutno podotknout, že ačkoliv byla cena vstupného skutečně vysoká, peníze poslouží dobrému účelu, ples byl totiž charitativní a výtěžek půjde dětem.

Prezident Miloš Zeman zavtipkoval. "Minule hudba Hradní stráže neuměla Valčík na rozloučenou, byl jsem informován, že už se to teď naučila. A já tedy na začátek provedu svoji milou ženu na melodii Valčíku na rozloučenou," pronesl. Na parketě si pak s Ivanou Zemanovou důstojně zatančil.

Na plese nesměla chybět ani tombola, první cenou byla už tradičně večeře s prezidentem a jeho paní, další ceny pak byly například dárkové poukazy na pobyty jak u nás, tak v zahraničí či sudy piva.

Související články

Další články