Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Hrad objednal kamenný sarkofág! Co je se Zemanem, ptají se vyděšení občané!

Český internet se baví!
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Po internetu se šíří šokující zpráva, že na Pražský hrad byl objednán sarkofág. Prezidenta Zemana navíc od návratu z Číny nikdo neviděl! Co se to děje, ptají se vyděšení občané, máme se snad bát o zdraví pana prezidenta?

Rychlostí světla se šíří zpráva o tom, že Hrad objednal kamenný sarkofág! K jakým ostatkům nebo na co má sloužit, je zatím záhadou. Ovšem vyděšení občané se zprávy okamžitě chytli a začínají spekulovat, jestli je pan prezident ještě vůbec naživu?

Od návratu z cest po Číně, kde působil značně znaveně, ho totiž nikdo neviděl. Tím by se vysvětlovalo, proč ještě nepodepsal milost Jiřímu Kajínkovi, kterou přislíbil podepsat po svém návratu. Zpátky už je od středy a dokument mu byl dokonce doručen do Lán už o víkendu.

Dle objednávky to však vypadá, že je sarkofág určen na kosterní ostatky, nikoliv čerstvého zesnulého. A tak si můžeme oddechnout, že objednávka snad nebude určena pro pana prezidenta.

Související články

Další články