Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hráči mě podvedli, křičí Mourinho. Co si vyčítá nejvíc? Odchod Petra Čecha!

Arogantního Portugalce chytají mdloby. Jeho dny jsou, zdá se, sečteny!
Zdroj: Twitter
Jako den a noc. Z krvelačné šelmy loňské sezony se stal otrhaný plyšový medvídek. Chelsea je pro smích a hrozí jí historická blamáž!

Chelsea.

To byla od roku 2003, kdy ji koupil ruský oligarcha Roman Abramovič, záruka té nejvyšší fotbalové jakosti, která se rvala (povětšinou úspěšně) o všechny možné trofeje.

Velkou zásluhu na tom měl i oslavovaný portugalský stratég José Mourinho.

Střih do prosince 2015!

Chelsea se potácí bod od sestupu a tým je v rozkladu. Mluví se o historické ostudě, tým za miliardy na hřišti otevřeně krvácí a o sporech mezi Mourinhem a zejména divočákem Diegem Costou si štěbetají už i vrabci na střeše.

Podle některých za to může jeho osudová chyba. Odchod Petra Čecha totiž posílil mnoho let neškodný Arsenal a naopak citelně oslabil jinak nepřekonatelné soukolí.

Naopak Čechův přehypovaný náhradník Thibaut Courtois se hned zkraje sezóny zranil a jeho náhradník Asmir Begović na úroveň „Blues“ nestačí.

Sám Mourinho se s hráči vůbec nemaže a ostře je sjel: „Cítím, že má práce je podvedena. Je těžké dávat góly, když máte hráče, kteří nedokáží hrát na své nejvyšší úrovni. Obzvlášť když jde o ty, kteří nastupují na klíčových pozicích,“ pravil.

Chelsea tak dostihlo vlastní velikášství. Stejně jako jejího kouče, který si nevážil prověřené české kvality a vsadil na laciný balkánský šunt.

Mourinho se tak může třást.

V současné době by to za něj mohl klidně vzít jeden z trojice: Okamura, Bobošíková nebo Straka!

Související články

Další články