Nacházíme se v polovině sedmé řady Hry o trůny. Události, na které fanoušci čekali více než 5 řad se konečně dějí a právě proto seriál láme rekordy ve sledovanosti. Hra o trůny se se svojí poslední epizodou dostala na první místo nejpopulárnějšího a zároveň nejvíce nelegálně stahovaného seriálu.

Premiéra prvního dílu sedmé řady měla něco přes 10 milionů shlédnutí. Statistiku uveřejnil portál Showbuzz. Můžeme se jen dohadovat, kolik diváků seriál nelegálně stáhlo, ale věříme, že kdybychom se k takovému číslu dostali, bude to nejméně dvojnásobný počet shlédnutí.

Poslední epizodu s názvem „The Spoils of War“ shlédlo rekordních 10,17 milionu lidí a toto číslo stále roste. Zajímavým faktem je to, že i když čtvrtá epizoda byla předmětem útoku hackerů na HBO a byla zveřejněna o 2 dny dříve než naplánovaná premiéra, stejně trhla rekord ve sledovanosti.

Sedmá řada Hry o trůny pokračuje velice dobře. S nadcházejícími díly se můžeme těšit na více akce a rozuzlení dějových linií, které stihli tvůrci během posledních šesti řad krásně zamotat. Nikdo by nebyl překvapen, kdyby poslední díl sedmé série dosáhl 15 milionů shlédnutí.

Jaký máte na průběh sedmé série máte názor vy? Podělte se o názor v komentářích.