Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hra o trůny je téměř za námi: Podívejte se na nejlepší fotky ze zákulisí natáčení minulého dílu!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 32 fotografií
GALERIE
Poslední série seriálu Hra o trůny je už v polovině a diváci už se mohou těšit jen na tři epizody, během kterých se rozhodne, kdo usedne na železný trůn. Pro samotné herce byla poslední série zlomovým okamžikem, a tak se nezapomínají podělit o fotky ze zákulisí seriálu, na jehož natáčení tak rádi vzpomínají. Pokud jste třetí díl osmé série ještě neviděli, dál nečtěte. Pro vás totiž článek obsahuje spoilery.

Herci ze seriálu Hra o trůny se během společně strávených let stali rodinou. I seriáloví nepřátelé na sociálních sítích po minulé epizodě ukázali, že ačkoliv si na scéně jdou po krku, ve skutečnosti jsou přátelé.

Například taková Arya Stark, kterou si lidé poté, co zabila Nočního krále, oblíbili ještě víc, se mimo natáčení na svého úhlavního nepřítele usmívá jako měsíček. Melisandra pak, když zrovna nezapaluje vše co může, popíjí mimo záběry čaj s mlékem a medem.

Na snímky, kterými se herci pochlubili, se podívejte v galerii. Ještě jednou upozorňujeme, že pokud jste neviděli třetí díl osmé série, galerie je plná spoilerů.

Související články

Další články