Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hra o trůny čelí obřímu trapasu: Ve středověkém seriálu se objevil KELÍMEK ZE STARBUCKS

To se moc nepovedlo.
Zdroj: extra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 36 fotografií
detail
Pondělní epizoda seriálu Hra o trůny si od fanoušků vysloužila spoustu kritiky. Většina diváků se shodla především na tom, že když na poslední sérii seriálu čekají dva roky, neočekávají, že se v něm objeví něco, co v něm být rozhodně nemá. Ve středověku totiž na 100% neexistovaly kavárny Starbucks, jejichž kelímek se v jedné ze scén objevil.

Fanoušci seriálu Hra o trůny si už zvykli téměř na všechno a jeden by řekl, že už je nemůže nic překvapit. Opak je ale pravdou, v poslední sérii seriálu, která byla dotočená už před dlouhou dobou a dva roky procházela nejrůznějšími úpravami, si diváci všimli podivného detailu. Následující odstavec obsahuje lehké spoilery.

Na Zimohradu probíhala hostina oslavující porážku Nočního krále a bílých chodců. Zatímco Tormund a Jon Snow popíjeli a slavili, Daenerys Targaryen seděla u stolu. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby na něm nestál kelímek od Starbucks.

Jakmile si kelímku začali všímat fanoušci, na sociálních sítích se strhla obrovská vlna žertů na konto HBO. "Představte si, že utrácíte miliony za všemožné efekty v každé epizodě, abyste pak na stole nechali ležet kelímek ze Starbucks," píše jedna z uživatelek Twitteru.

Výkonný producent seriálu Bernie Caulfield se ke scéně vyjádřil. Otevřeně přiznal, že se jedná o chybu a fanouškům se omlouvá. Představitelka Daenerys Emilia Clarke si prý během pauzy v natáčení poručila bylinkový čaj, který zkrátka a jednoduše jen zapomněli odstranit ze scény, když natáčet opět začali.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy