Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hra na hodného a zlého: Noví porotci StarDance Genzer a Tománek si rozdělili role

Zdroj: Česká televize
+ Další 3 fotografie
stardance 2019
V letošním ročníku soutěže StarDance, který diváci budou moci na obrazovkách sledovat už 12. října, je spousta novinek. Tanečníci byli kompletně vyměněni a částečnou obměnou prošla i část poroty. Příznivci se mohou už tradičně těšit na Zdeňka Chlopčíka (62) a Tatianu Drexler (56), vedle kterých nově zasednou Richard Genzer (52) a Jan Tománek (48). Ti si soutěží prošli jako tanečníci. Na úterní tiskové konferenci prozradili, že už si stihli i rozdělit role. Zatímco Genzer bude na soutěžící hodný, Tománek se nestyděl prozradit, že je bude doslova buzerovat.

StarDance patři mezi nejdéle vysílané zábavní formáty nejen na českých televizních obrazovkách. Česká televize neustále pracuje na vývoji tohoto pořadu a letos kromě nových osobností nabídne divákům i zcela novou desítku tanečních profesionálů. Částečné obměny se dočkala i čtveřice porotců a ke stálicím Zdeňku Chlopčíkovi a Tatianě Drexler se v letošním ročníku připojí Richard Genzer a Jan Tománek.

Oba tito muži se v pořadu už objevili, a to jako tanečníci. Zatímco Richard Genzer je svou zkušeností z minulého ročníku značně ovlivněn, Jan Tománek soutěžící šetřit nebude. „Je to nová role, vysněná práce a moc se těším na nové zkušenosti. Nemyslím si, že budu na straně tanečníků, trénink ve sportovním tanci je postaven na negaci. Ačkoliv jsem pozitivní a extrovertní, tak budu páry zřejmě trochu buzerovat,“ uvedl Tománek na tiskové konferenci.

Naopak Richard bude v nekompromisní porotcovské sestavě zřejmě ten nejmírnější. „Mám na StarDance smíšený vzpomínky – já jsem tanečník, vypadl jsem a dál pokračoval jako běžec, to pro mě byla hořká pilulka. Taneční školu jsem přitom udělal s vyznamenáním. V porotě podle mě chyběl hodnej člověk, a proto mě oslovili. Mám v plánu být letos výrazně hodnější než ostatní porotci,“ řekl bývalý baleťák a herec s úsměvem.

Související články

Další články