Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Houslista Šporcl dnes pořádně provětral Facebook: Hodil tam opuchlou ranní selfie s vtipným komentářem

Šátky, modré housle a strniště. To jsou poznávací znamení Pavla
Šporcla.
Zdroj: koláž archiv

Jsme docela vděční za každého takového, kdo poukazuje na to, že lidi nevypadají tak, jak si je vy představujete, když otevřete časopis nebo koukáte na televizi. Tam vidíte hlavně práci maskérů a osvětlovačů, ale skutečnost je vzdálená na hony.

Právě proto nedávno vznikl jakýsi trend, že ženské celebrity se začaly fotit po ránu bez make-upu, ovšem těch pravdivých fotek je jen zlomek. Většinou se jedná o naaranžované selfie, kdy si předtím upravují vlasy a stavějí se na co nejlepší denní světlo, aby těch nedostatků bylo vidět co nejméně a i po ránu vypadaly jakože dokonale.

Všechny je teď setřel jediným komentářem houslista Pavel Šporcl (41), který na Facebooku zrovna moc aktivní není, co se týče osobních věcí. Ale dneska sociální síť žije jenom jím.

Vyfotil se totiž po ránu se ztrhaným opuchlým obličejem, strniskem a rozespalýma očima, prostě přesně tak, jak vypadáme my všichni, nelámal si hlavu se světlem a stínem, prostě to tam plesknul a napsal si k tomu, že když tohle dělají ženy (nedělají, Pavle, ty se opravdu předtím ještě upravují), tak on se pochlubí svou ranní vizáží taky a zvedne tím sebevědomí všem mužům.

Nám to přijde prostě boží. Jednoduše proto, že už jsme staří a moudří a víme, že o vzhled jde u lidí až na posledním místě. Takže posíláme Šporclovi pusu a mohl by se někdo z těch našich celebrind laskavě přidat. Jej, to by bylo najednou divení, že to jsou úplně jiní lidé…

Související články

Další články