Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Hostitelka Regina kuchtí v šílených podmínkách: Vodu si musí nosit v barelech a hostům naservíruje sinicový krém!

Takhle vaří Regina!
Zdroj: Reprofoto TV Prima
+ Dalších 23 fotografií
Bydlet v zahradním domku, kde si musíte chodit pro vodu sami a kde ještě nedávno nebyla ani elektřina, musí být opravdu náročné. Sama to nejlépe může posoudit Regina Holásková, která bude hostit známé osobnosti ve svém příbytku. Že to nebude žádná sranda, o tom se přesvědčte sami.

Hostitelka Regina Holásková, kterou si všichni pamatujeme z reality show VyVolení, nemá zrovna jednoduchý život. A její kulinářské umění se proto také odehrává ve velmi bojových podmínkách. Sama Regina přiznává, že přes léto si musí chodit pro vodu k sousedce.

Přes zimu to má daleko složitější a vodu si musí ručně pumpovat a nosit. Jeden čas také neměla kvůli nezaplaceným účtům elektřinu, ale tyhle časy jsou už naštěstí pryč a Regina se začíná dávat dohromady.

Prostředí, ve kterém vaří, rozhodně není příliš obvyklé, a proto byli soutěžící trochu v šoku, když je Regina pozvala do své zahradní chatky.

Vaření bez vody je velmi náročné už samo o sobě, a co teprve, když se hostitelce přestane dařit. Regina je veganka a rozhodne se, že hostům udělá „sinicový“ krém. Jenomže mixér nechce fungovat a zlobí.

Najednou se začíná vše komplikovat. Jak dopadne speciální polévka od Reginy? Buďme rádi, že hosté neviděli přípravu.

Mohlo by vás zajímat

Další články