Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hoši, do toho: Plekanec fandil nároďáku z gauče, se syny i Šafářovou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 32 fotografií
MS V HOKEJI
Vůbec první zápas českého národního týmu si nenechal ujít ani Tomáš Plekanec (36). Bývalý kapitán reprezentace si bitvu se Švédskem užíval z kanape v kanadském Motrealu. Měl u sebe i své dva syny, které si chce Lucie Vondráčková (39) zanedlouho odvézt do Prahy. U všeho asistovala Lucie Šafářová (32), jež nezapomněla páteční rodinnou pohodu pečlivě zaznamenat.

Bývalý kapitán nároďáku Tomáš Plekanec (36) prožívá letošní mistrovství stejně jako všichni Češi. Do pátečního utkání se Švédskem se tak zabral, že ani nedopověděl Lucii Šafářové (32) na otázku!

„Jak to vidíš, pane experte?“ zajímalo Šafářovou, kdo podle Plekance vyhraje. „Počkej, teď se na to soustředím,“ odbyl ji slavný hokejista, aniž by odtrhl pohled od televizní obrazovky.

To dokázali až jeho synové Matyáš (7) a Adam (3), s nimiž si musel zahrát pexeso. Přesto ho nedostali od televize daleko, Plekanec prostě úvodní zápas musel vidět až do konce.

„Čas na další medaili. Hodně štěstí, hoši, držím palce,“ poslal Plekanec nároďáku přání dobrých výsledků. A z pátečních výsledků to zatím vypadá, že štěstěna letos chybět nebude.

Související články

Další články