Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hory svalů a bratrská nevraživost: Trailer na Rychle a Zběsile 9 srší testosteronem

+ Dalších 5 fotografií
Fanoušci aut a zběsilé jízdy a fanynky hor svalů a mužského šarmu se konečně dočkali a v traileru na devátý díl Rychle a zběsile, vydaném na přelomu ledna, dostali pořádnou nálož aut, testosteronu a nadupané akce.

V osmém díle Rychle a zběsile dostala Cipher pořádně na frak, ale v novém díle se chystá to zběsilé partě vrátit i s úroky. V životě Dominica Toretta se nečekaně objeví jeho bratr Jacob, takže rodinu čekají krušné časy.

Zapřísáhlé fanoušky potěší především návrat postavy, kterou všichni milovali. Han, kterého hraje Sung Kang, se znovu objeví na scéně. S jeho filmovou smrtí to totiž není tak, jak to v kinosálech a na televizních obrazovkách vypadalo.

Devátý díl oblíbené filmové série bude ozvláštněn nejen novými postavami a jednou z nejlepších záporaček, která kdy byla představena, ale i faktem, že z jindy neohroženého Doma se stal otec. Ten nyní musí chránit nejen sebe a svou rodinu, ale především svého syna, na kterého měla Cipher už v předchozím dílu políčeno a kterému zabila matku.

Ve 135minutovém snímku se mohou diváci těšit na pořádnou akci, známé herecké obsazení a poutavý příběh. Jak si Dom a jeho nejbližší poradí s nástrahami kyberteroristky Cipher a Jacoba se dozví už 21. května.

Související články

Další články