Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Hory, sníh a vztahy: Pokračování úspěšné zimní komedie Špindl je tu

Hory, sníh a vztahy: Pokračování úspěšné zimní komedie Špindl je tu
Zdroj: youtube.com
špindl 2
Milovníci českých komedií mohou zajásat. Už 5. prosince vtrhne do kin pokračování úspěšné komedie z horského prostředí Špindl 2. Film, který vás zahřeje u srdce a pořádně pošimrá bránici. Hvězdné obsazení slibuje nejen senzační podívanou, ale také kvalitní herecké výkony.

Špindl 2 je volným pokračováním úspěšné zimní komedie Špindl z roku 2017. Režisérského křesla se ujal Radek Balaš, pro kterého jde o celovečerní debut. Ve filmu se prolíná několik příběhů o lásce a hledání štěstí. A prostředí zasněženého Špindlerova Mlýna je pro romantickou komedii jako dělané.

A o čem snímek vypráví tentokrát? Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci.

Podaří se všem nakonec vyřešit své patálie s láskou?

V hlavních rolích se představí Hana Vagnerová, Jitka Sedláčková, Martin Stránský, Filip Blažek nebo Oldřich Navrátil a mnoho dalších.

Premiéra v kinech je 5. prosince 2019.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy