Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Horst Siegl bude dědečkem! Přál bych si, aby byl fotbalistou, říká sparťanská legenda

Horst Siegl bude dědečkem! Přál bych si, aby byl fotbalistou, říká sparťanská legenda
Zdroj: Profimedia
Pozitivní zpráva

Bývalý český útočník Horst Siegl (52) se brzy dočká vytouženého vnoučete. Už nyní je jasné, že to bude chlapeček. Legenda pražské Sparty tak doufá, že vnuk půjde ve šlépějích svého dědečka a bude z něj také fotbalista.

„Jsem šťastnej, že to bude kluk, a přál bych si, aby to byl fotbalista. Problém je v tom, že syn je sparťan a jeho partnerka slávistka, takže jsme hodně řešili jméno,“ uvedl pro Super.cz Horst Siegl.

Samozřejmě že by si bývalý útočník Sparty přál, aby klučina podědil jméno Horst, které se v rodině tradičně předává po generace. Tentokrát to ale nejspíš nebude tak jednoduché.

Těší se na trénování

„Asi by úplně neprošlo, kdyby vnuk vybíhal na slávistickém stadionu se jménem Horst, takže se snažíme, aby si to syn prosadil aspoň jako druhé jméno,“ přiznává Siegl, že nejspíš bude muset trochu ustoupit. Pokud by chlapeček skutečně podědil jméno po slavném dědečkovi, byl by to už čtvrtý Horst v rodině.

Siegl už se nemůže dočkat, až bude předávat své zkušenosti vnukovi. Trochu ale doufá, že se chlapec přikloní ke sparťanské rudé. Přeci jen trénovat potenciální hvězdu pro úhlavního soupeře v podobě Slavie by mělo malinko hořkou příchuť.


Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy