Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Horská služba nechápala: V nočním lese našla raft a v něm krvácejícího Moldavana! Co se v noci na Klínovci dělo?

Rafting na sjezdovce holt ještě nemá v Moldávii vybudovanou tradici!
Ilustrační foto…
Zdroj: profimedia.cz

Karlovarští policisté mají co řešit a členové horské služby na Klínovci na co vzpomínat. Včera krátce před čtvrt na dvanáct v noci přijala tísňová linka oznámení občana Klínovce, že v lese u sjezdovky je havarovaný raft a u něj sténající člověk patrně z východního bloku.

A skutečně, v lese asi padesát metrů od sjezdovky ležel opilý Moldavan se zlomeninou bérce, levé novy a zakrvavenou hlavou od nárazu do stromu. Následně se ukázalo, že si společně s kamarády vypůjčili na chatě, kde jsou ubytováni, raft a na tom se pokusili sjet sjezdovku!

Celá akce skončila dost rozpačitě, notně alkoholem posilněná parta ujela necelých sto metrů, narazila do stromu, a navíc těžce zraněnému kamarádovi nepomohla a rozutekla se do několika směrů, takže policisté celou věc řeší nejen jako výtržnictví, ale existuje i podezření na neposkytnutí první pomoci.

Podle náčelníka zdejší horské služby Miroslava Güttnera bylo obrovským štěstím, že celou partu hic napadlo vzít si před osudnou jízdou helmy, jinak mohlo být mnohem hůře. Masivní krvácení z hlavy si totiž inkriminovaný nešťastník pořídil od nárazu do stromu.

V Moldávii mohou jen doufat, že je v Soči na Olympiádě bude v obřím slalomu na raftu reprezentovat trošku jiná sestava.

Související články

Další články