Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Horší než Vlček (22) a jeho Verunka (13): Tenhle youtuber se líbal se svou sestrou!

Zdroj: repro YouTube.com, Instagram.com
+ Dalších 32 fotografií
Nechutné
Tak tohle je masakr! Kdo si myslel, že bizarním vrcholem mezi youtubery je Ondra Vlček (22), který chodí s nezletilou Verunkou (13), mýlil se. Američan Chris Monroe (26) to vyhnal do ještě většího extrému a před kamerou se vášnivě líbal se svojí sestrou!

Youtuber Chris Monroe se proslavil tím, že chodil za cizími děvčaty a prosil je o pusinku. Některá se s ním začala líbat, holky s trochu větší sebeúctou ho posílaly do patřičných mezí. A lidé se dívali a náramně se u toho bavili.

Postupem času je olizování cizích dívek na ulici přestalo bavit. Takže musel Chris vymyslet něco, čím své publikum opět zaujme. Před kameru si proto posadil svou sestru Kaitlyn a líbal se s ní! Co na tom, že je prý jen nevlastní, pořád je to jeho sestra!

Pod videem se strhla doslova bouře a všichni Chrise odsuzují. "Jsi fakt hovado, tohle už je přes čáru," stálo v jednom z ostrých vzkazů. Diváci nedokáží pochopit, že byl schopen strčit jazyk sestře do pusy jen kvůli sledovanosti.

Něco podobného se nedávno stalo i v Česku, pranýřován je už několik týdnů youtuber Ondra Vlček. Ten se sice nelíbal se sestrou, zato však randí s teprve třináctiletou Verunkou.

Co je horší? To by mohli rozseknout třeba Iva s Marianem z Výměny manželek!

Související články

Další články