Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Horoskop zdraví na rok 2022: Rybám hrozí potíže se zuby, Blíženci musí více sportovat

Horoskop zdraví na rok 2022: Rybám hrozí potíže se zuby
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
horoskop na rok 2022

Co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na rok 2022 v oblasti zdraví? Podívejte se, kdo by se měl vyvarovat pití alkoholu a kdo si musí dát pozor na přísun vitaminů. Zjistěte, co čeká právě vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V roce 2022 se budete soustředit zejména na vaši stravu, konečně si uvědomujete, že takhle to dál nejde. Vaším cílem bude pravděpodobně shodit i nějaké to kilo, pohyb tak bude vaším denním chlebem. Neměli byste zanedbávat prevenci a vyvarovat se zbytečného riskování. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vás v novém roce varují před pitím alkoholu, které by mohlo mít za následek vážné zdravotní problémy. Vaše tělo vám od začátku roku bude dávat jasné signály, co mu vadí. Zejména ve druhé půlce roku byste neměli zanedbávat návštěvy zubaře a praktického lékaře. V galerii najdete, čeho dalšího se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nadcházející rok bude pro vás důležitý odpočinek a duševní zdraví. Nadále už nebudete chtít trávit svůj život pouze prací a ve stresu. To pocítíte i na svém těle, kolem března pocítíte velký úbytek energie. Bude dobré se připravit na změnu životního stylu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V roce 2022 si dejte pozor zejména na bolest hlavy či dokonce migrény. Hvězdy vás také varují před prochladnutím a vysokým krevním tlakem. Nezanedbávejte prevenci a pečlivě se starejte o své tělo. Berte ho za svůj chrám, o který je třeba s láskou pečovat. V galerii najdete váš tip na nadcházející rok.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vaší největším problémem bude v roce 2022 nedostatek pohybu. Některé z vás mohou potrápit v zimním období angíny. Z psychosomatického hlediska půjde zejména o věci nevyřčené, které už dlouho držíte v sobě. Z hlediska psychického zdraví byste tak měli dbát i na dostatečnou duševní hygienu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nesmíte zapomínat na spánek, patříte mezi nejcitlivější znamení. Dlouhodobá zátěž způsobí zejména na jaře riziko syndromu vyhoření. Budete se muset tento rok naučit brát život více s nadhledem. Velmi špatný vliv bude mít alkohol a další návykové látky, jako přemíra nikotinu či kofein. Soustřeďte se na čerstvou stravu. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dopřejte svému tělu tento rok hlavně hořčík, jinak vás křeče v nohou opravdu potrápí. Vhodné je také přidat do vaší denní rutiny pohyb, stačí vystoupit o zastávku dříve a dojít domů po svých. Některé z vás by tento rok mohly potrápit úzkostné stavy. Vhodné bude takové záležitosti řešit s psychologem či osobním koučem. Pomůže také meditace. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Věnujte tento rok větší pozornost bylinkovým čajům, vyměňte je za večerní skleničku alkoholu. Potrápí vás zejména vylučovací soustava, někteří z vás mohou řešit záněty tlustého střeva. Dopřejte svému tělu to nejlepší a zaměřte se tento rok na zdravou stravu. Na podzim se soustřeďte na vitaminy a přijímejte čerstvou zeleninu a ovoce. V galerii najdete, co vás potěší.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Některé z vás v roce 2022 potrápí bolesti zad a kloubů. Nepřestávejte být fyzicky aktivní, hodně to pomůže. Najděte si tento rok kvalitní lékaře, ke kterým budete pravidelně docházet a své obtíže řešit. Svou pozornost zaměřte také na duševní obtíže, které budou způsobeny velkými změnami ve vašem životě. V galerii najdete, co vám pomůže.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento rok si dejte pozor na úrazy! Dobrou volbou je také kontrola vitaminů, chybět vám bude zejména železo. Dobře vám tento rok bude při meditaci a józe. Během května se vyvarujte práce do nočních hodin, hrozí přepracování. Dlouhé sezení u počítače může také způsobit otoky nohou. V letních měsících si naplánujte delší dovolenou, bude potřeba. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Rok 2022 bude pro vás hlavně ve znamení pohybu. Potřebujete možná nějaké to kilo shodit, aby se to brzy neprojevilo na vašem zdraví. Zároveň někteří z vás budou muset ve svém cvičicím maratonu ubrat a nechat svaly odpočinout. To, jak se staráte o vaše zdraví, se projeví hlavně na vaší pleti. V nadcházejícím roce si dejte pozor na pití alkoholu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V roce 2022 budete s lékaři trochu bojovat, zřejmě budete své tělo vnímat úplně jinak. Naučte se najít zdravý balanc mezi důvěrou v sebe sama a důvěrou v lékařské znalosti. Tento rok by vás mohly potrápit potíže s cholesterolem, stejně tak budete choulostiví na průdušky a plíce. Dbejte na důkladný odpočinek, ať vám nechybí potřebná vitalita. V galerii najdete, co vás potěší.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy