Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HOROSKOP: Víme, co vám přinese jaro! Koho čeká rozchod a koho osudová láska?

Zima pomalu končí, a tak se můžeme těšit na další roční období, které nám určitě přinese spoustu novinek. Zeptali jsme se hvězd, jestli se máme jara bát a očekávat katastrofy, nebo nás nemine příjemné zpestření!

Tak jak to bude letos na jaře? Kdo se může těšit na novou lásku a romantiku a na koho se chystá pohroma v podobě krachu partnerství? Zeptali jsme se hvězd za vás a neseme vám důležitá poselství.

BÝK

Býci si po dlouhé době užijí jarní romanci se vším všudy. Dokonce byste se letos na jaře mohli zamilovat do své osudové lásky, kterou poznáte hned na první pohled. No nejsou to víc než dobré zprávy?

BERAN

Berani si zažijí opravdové peklo, které by mělo přetrvávat až do konce jara, takže se obrňte trpělivostí. Vše se opět v lepší obrátí, to si buďte jisti.

BLÍŽENCI

Blížencům by se na konci dubna mělo dostat odpovědi na zásadní otázky ohledně jejich života. Je tedy možné, že vás čeká nějaké zklamání, ovšem mějte na paměti, že všechno špatné je pro něco dobré.

RAK

Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, mohlo by vás na začátku května čekat něco důležitého v podobě žádosti o ruku nebo těhotenství. Máte se tedy na co těšit.

LEV

Lvi už celou zimu zažívají traumata a vztahové krize, které by se měly na konci dubna postupně zlepšovat a konec jara by měl být tedy ve znamení klidu a míru. Na pořádné vzplanutí a lásku si ovšem musíte ještě počkat.

PANNA

Jaro pro vás bude ve znamení nových nadějí a nových začátků. Je tedy možné, že vás nějaký ten rozchod čeká, ovšem hvězdy si nemyslí, že by vás to nějak víc zasáhlo a ponořilo do smutku.

VÁHY

Váhy čeká opravdu strašidelné jaro. Hned ze začátku se začnou vaše vztahy, a to nejen ty partnerské, komplikovat a krize se potáhne až do letního období. Připravte se tedy na tyto emočně vypjaté chvíle.

ŠTÍR

Štíři by mohli letos na jaře zažít velké odmítnutí, což oni sami opravdu nemají rádi. Jejich povaha není zvyklá na to, aby je někdo odmítal, a tak pro ně bude jaro opravdu nepříjemným obdobím.

STŘELEC

Střelci si budou letošní jaro pamatovat ještě dlouho! Už slyšíte znít zvony? Čeká vás svatba, a to buď přímo vaše, nebo velmi blízkého člověka, radujte se tedy a těšte se hlavně na červen.

KOZOROH

Kozorozi mají obecně jarní období dost komplikované. I letos se budete muset vypořádat s depresivními stavy a nervozitou, která ve vás bude. Letos by vám to ovšem mělo jít celkem bez problémů.

VODNÁŘ

Vodnáře čeká těžké období, kdy se budou muset vypořádat a naučit žít se samotou. Samota pro vás tedy může představovat různé věci. A tak nelze přesně určit, na co se připravit. Jaro vám ovšem dá lekci.

RYBY

Vás čeká od dubna opravdový ráj. Bude se vám dařit vše, na co jen sáhnete, a tak se nebojte experimentovat a zkoušet i věci, kterých se bojíte. Uvidíte, že u vás dojde k opravdovému naplnění, ve kterém se láska hledá nejlépe.

Související články

Další články