Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Horoskop těžce erotický: Býk to rád dělá v luxusu, Ryby potřebují vlhkost

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Horoskop erotický
Luna se právě nachází ve znamení Vodnáře, a tak je čas na experimentování, svádění, škádlení a milostné hrátky. Vodnáři nejsou žádné naivky, jsou velmi oduševnělým znamením. Základ jejich života tvoří experimentování, zkoušení nových a neotřelých cest. A to platí i v ložnici. Ve skutečnosti je každé znamení zvěrokruhu spojeno s různými částmi těla, což nám dává možnost malinko nahlédnout do některých překvapivých erotogenních zón. Chcete v posteli zabodovat? Podívejte se na sexuální třináctou komnatu jednotlivých znamení!

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Když se dostanete do postele s Beranem, zažijete nezapomenutelnou vášeň, divokost a intenzitu. Muži i ženy v Beranu jsou spontánní. Mají rádi překvapení, zejména v ložnici. Nechte je se zajímat, neodhalujte všechny své triky najednou. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Býci mají rádi milování v komfortním a luxusním prostředí. Měkké polštáře nebo nějaké pohodlné místo, kde se mohou v luxusu ztratit, je jejich klíčem k orgasmu. Určitě neporušte tuto atmosféru. Romanticky se nalaďte, možná začněte s večeří při svíčkách, než dojde na tu velkou žhavou událost. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Znáte pojem "mystický sex"? Pokud se chcete milovat s Blížencem, měli byste. Vaše milování by mělo začínat šeptáním, sváděním, hraním a postupně přidávat. Blíženec si to dává postupně dohromady a jeho vzrušení se násobí. Tímto způsobem bude váš první dotek naplněn maximálním očekáváním. Pokud chcete, aby to bylo opravdu pikantní, držte je mimo ložnici. Co jim v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

RAK (22. 6. - 22. 7.) Sex s Rakem by měl být emocionálním zážitkem. Pro to, abyste se k němu opravdu dostali, si musíte dát záležet. Rak musí mít pocit, že je v bezpečí a že vám na něm záleží. Nevadí mu být ovládán. Jemné doteky, sladké pohlazení, spousta líbání a jemné příkazy s vulgárním povídáním by opravdu mohly vyprovokovat jeho touhu. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lev miluje být za hvězdu, zejména v ložnici. To však neznamená, že ho rozžhavíte pouze lichotkami. Vaší jedinou prací je to, abyste se cítili, jako byste právě prožili nejlepší sex, jaký jste kdy měli. Tito milenci potřebují mít pocit jistoty, pokud jde o jejich schopnost potěšit vás v ložnici. Cílem je uspokojit! Bonusové body získáte, pokud je potěšíte stejně jako oni vás. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Přestože je Panna v sexu praktická (tj. "Je to nutnost pro plodnost!" a "Uvolňuje stres a zlepšuje pohodu!"), je také schopna vnímat sex čistě pro potěšení. Panny jsou schopnými milovníky, jejichž cílem je orgasmus. Jsou hrdí na své milování a očekávají, že uděláte totéž. Sex s Pannou je o detailech, určitě si všimnou všeho, co pro ně děláte a dokáže to ocenit. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Přineste erotiku Váze do postele. Zbožňují, když jsou usmrceni orgasmem. Svíčkou a šampaňským je nedostanete. Chtějí víc. Ale sladké šepotání a dobře zvolená slova vám mohou pomoci je vzrušit. Co jim v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Nechte se pobláznit od nejsvůdnějšího znamení horoskopu. Štír vám nabídne tu pravou rozkoš a sexuální zážitek. Existují dva typy Štíra: jeden vám chce vládnout a dopřát vám ten nejlepší orgasmus a druhý chce, abyste převzali veškerou iniciativu. Kterému dáte přednost? Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Ložnice je jediné místo, kde vás bude Střelec svádět. Zkuste tolik různých rolí, hraček, kolik můžete. Nejdůležitější součástí je ujistit se, že je to legrace. Dělejte hlouposti, smějte se. Neberte to příliš vážně. Střelci se chtějí učit novým věcem a chtějí být studenti i učitelé postelových hrátek. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozoroh se cítí při předehře trochu nejistě. Neznamená to však, že by chtěl souložit pouze v ložnici. Neváhejte posunout jeho hranice, ukažte jim věci, které je třeba prozkoumat. Pokud jste vášniví, ukažte jim, jak na to. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Čím divnější Vodnář je, tím víc vás bude vzrušovat. Chtějí být daleko od ložnice. Chtějí s vámi sdílet první zážitky. Vědomí, že jsou jedinečnou osobou, je pro ně slastné. Mysl Vodnáře je mystická, takže nezapomeňte na důležitost duševní stimulace před fyzickou stimulací. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou pohybovány emocemi, což je dělá vášnivými a tvůrčími milenci. Chtějí být oslněni a cítit se jako princezna nebo princ. Chcete-li navodit erotickou náladu pro vaši Rybu, buďte tvůrčí a vášniví, jen pak si vychutnáte tu pravou jízdu. Dovolte jim, aby vás přivedli k extázi a udělejte totéž pro ně. Co mu v posteli ale nikdy nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii!

Související články

Další články