Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

HOROSKOP: Temné síly úplňku spolu se zatměním Měsíce udeří. Co dělat, abyste nepřišli k ÚHONĚ!

Zdroj: pixabay.com
Magický úplněk ve Vodnáři, který nastane 27. 7. 2018, navíc ve spojení s nejsilnějším zatměním Měsíce, se velmi rychle blíží a některá znamení na sobě pozorují změny nálad. Jak vás však bude ovlivňovat tato magická noc a síla? Vaše znamení zvěrokruhu napoví, jak se zrovna budete cítit.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Úplňková noc pro vás bude hodně náročná. Bylo by dobré, kdybyste si v následujících dnech udělali v hlavě pořádek. Zaměřte se na meditaci. Pusťte si uklidňující hudbu, lehněte si na postel a utřiďte si myšlenky. Změna myšlení je nevyhnutelná.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Emoce na vás tyto dny působily jako zběsilé. V pátek tomu nebude jinak. Budou s vámi natolik cloumat, že budete naprosto mimo realitu. Silný úplněk ve vodnáři vás naprosto zasáhne. V tento den si raději zařiďte home office, ať ještě něco nepokazíte v práci.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Neposedný Blíženec bude ve dnech před úplňkem běhat od jedné věci ke druhé. Nejdříve rozpracuje to, pak zase něco jiného. Nebudete trochu vědět, kde vám hlava stojí. Nezoufejte však, o víkendu se to uklidní. Následující dny pak budete pozitivní.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Vy jste takové citlivky, že i dnes brečíte nad životem. Úplněk s vámi tedy pěkně zamává. Co takhle pustit si nějakou pořádnou komedii? Uvidíte, že se vám uleví a chmury ihned zmizí.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lev má celou astrologii a s ní i úplněk úplně na párku. Jediné, co ho zajímá v tyto dny, je jeho osoba. Jako vlastně po celý rok. Lev je totiž zaměřený jen na sebe. V tomto období to však bude úplně jinak. Lvy čeká pořádná transformace osobnosti.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Vášnivá noc, tak to bude vypadat během noci na úplněk. Panny mohou očekávat návaly nevolnosti a změny nálad.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Pořád jenom váháte nad tím, kam by se váš život měl ubírat. Je čas to pořádně rozseknout a odstěhovat se do jiné země. Úplněk a velmi silné zatmění Měsíce vám s tím pomůže. Nebude to sice lehké, ale nakonec zjistíte, že to bylo jen ku prospěchu.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři byli od začátku týdne celkem agresivní. Všechno vás vždycky vytočí hned doběla. Jejich nálady bude hodně ovlivňovat planeta Mars, která je zaměřená hodně na ego. Tento stav vás bude provázet celým týdnem. Co takhle počítat nejdřív do pěti, než se rozčílíte?

STŘELEC (23. 11. – 21. 12. Koukali jste se, jak krásný byl měsíc během úplňkové noci? My jsme věděli, že ano. Tuto zasněnou atmosféru si budete užívat ještě pár hodin. O víkendu trochu spadnete na zem a dojde vám, že budete taky trochu muset uklidit svůj domov.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Magický úplněk si na vás přichystal nepříjemné dny. V těchto dnech se totiž rozejdete se svojí láskou. Je na čase jít dál a nechat celou minulost plavat. K posunu pomůže konstelace s Vodnářem.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Na Vodnáře nepůsobí žádné silné energie dobře. Od narození jsou tyto dušičky velmi citlivé, takže sklon k depresím bude opravdu veliký. Prožijí hlubokou transformaci celého dosavadního života, který se jim zcela otočí. Nemějte strach, zase bude svítit sluníčko a bude dobře!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Už jste zkoušeli meditaci? Pokud ne, zapište si do diáře, že při dalším úplňku to musíte vyzkoušet. Tajemný úplněk ve Vodnáři, který bude navíc se zatměním Měsíce vás dostane do vašeho podvědomí a vy zjistíte, kde máte své plusy a své slabiny. Nebojte se toho!

Mohlo by vás zajímat

Další články