Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

HOROSKOP: Spřízněné duše? Venuše ve znamení prozradí, jak vnímáte lásku

Zdroj: Profimedia
Venuše ve znameních ovlivňuje především lásku, také estetické vnímání a celkovou krásu. Co vaše Venuše prozrazuje o vás samotných? Připravili jsme horoskop, který ukáže, jak jste na tom. Podívejte se, jak se vaše Venuše projevuje ve vašich vztazích.

BERAN Rádi flirtují a mají rádi vzrušující akce. Pokud jsou v partnerském vztahu, jsou dominantní. Brzy se však začnou nudit a jejich láska je nestálá. Po několika měsících pak hledají nové protějšky a dobrodružství. Pokud si jej chcete udržet, musíte být stále v akci.

BÝK Jsou silně esteticky založeni. Fyzickou krásu upřednostňují i při výběru partnera. Sami jsou také velmi pohlední. Tělesná láska je pro ně rovněž velmi důležitá. Pokud chcete toto znamení ve Venuši dostat, musíte být neustále upraveni a dbát na svoji krásu.

BLÍŽENCI Lidé v této Venuši mají mladistvého ducha. Jsou zvídaví. V lásce upřednostňují volnost a neradi se pouští do vztahu. Když už se opravdu zamilují, jsou však stálým partnerem, který umí zahrnout neskutečnou láskou.

RAK Venuše v Raku je citlivá a romantická. Rádi pečují o druhé, tím jim dokazují, jak moc je milují. Často jsou až sentimentální. Jejich něžná duše nesnáší konflikty a snaží se jim vyhýbat, co to jen jde. Život s tímto znamením bude jako v romantické pohádce.

LEV Milují, když je někdo obdivuje a jsou rádi středem pozornosti. Jejich láska je velká, jejich ego také. Zahrnou ženu květinami a luxusem. Velmi často také ukazují, že nemají hluboko do kapsy, že mohou splnit cokoliv.

PANNA Venuše ve znamení Panny je hodně stydlivá. City a emoce se snaží držet pod pokličkou, protože se bojí zranění. Nejsou ten typ člověka, který vás bude zahrnovat dary a velkými gesty. Nepotrpí si na to. Jsou to realisté. Raději s vámi půjdou jen na obyčejnou procházku, která je podle nich k nezaplacení.

VÁHY Být ve vztahu je pro ně velmi důležité, nedokáží totiž být samy. Na lásce jsou závislí. Vše, co dělají a zažívají, chtějí sdílet se svou láskou. Mají rádi klid a souznění se svým protějškem.

ŠTÍR Jsou eroticky založení. Fyzická láska je pro ně více než nějaké spojení duší. Velmi často se hádají, protože mají výbušnou povahu. Pokud se ale zamilují, snaží se být v klidu a své lásce snést modré z nebe.

STŘELEC Střelci mají v sobě kouzlo dobrodruha. Se svým partnerem proto často vyráží na různá místa, kde vystoupí ze své komfortní zóny. Milují, když se mohou posouvat a učit, mají velmi pozitivní náhled na život, což očekávají i od svého protějšku.

KOZOROH Venuše v Kozorohu je praktická a zodpovědná bytost. Jsou konzervativní a do manželství budou chtít vstoupit poměrně brzy.

VODNÁŘ Jsou to volnomyšlenkáři, kteří hledají nekonvenční vztah. Fyzická láska pro ně není tak důležitá, jako třeba u Venuše ve znamení Štíra. Mnohem radši jsou, když mohou stimulovat svou mysl a něco nového a zajímavého se dozvědět.

RYBY Celý život hledají ideální lásku. Někoho, kdo bude splňovat všechny jejich předpoklady a bude dokonalý. I když touží po blízkém vztahu, sami jsou obtížně uchopitelní. Velmi málo totiž dávají najevo své pravé city. Jsou trošku jako chameleoni.

Související články

Další články