Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

HOROSKOP slastných polibků: Co znamená líbání pro Raka, Lva, či Střelce?

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
Horoskop speciální
Když někoho políbíme, jakoby se celý svět zastavil a my vnímali pouze tuto intimní slast. Každé znamení zvěrokruhu má svůj styl polibků, který řekne mnoho o osobnostních rysech každého člověka. I polibek dokáže prozradit to, zda jsme něžní, upřímní, divocí a impulzivní. Někteří zrozenci se oddávají slastným polibkům kdykoliv mají příležitost, jiní líbání raději přeskakují. Jak je to s vámi podle znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Pro Berany je líbání k životu důležité, ale ne tak moc jako sex. Nedivte se, že je energické, rychlé a impulzivní. Berani se nestydí, a když je to popadne, dostanete žhavý polibek i v metru. Pokud se jim sladké pusinky oplácejí, nechají se zlákat na dlouhou, ale zmatenou líbačku. Jak dlouho bude líbačka trvat? Podívejte se do fotogalerie.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk je zosobněním romantiky a smyslnosti, proto se vyžívá v dlouhém a něžném líbání. Sice není vyznavač polibků na veřejnosti, ale v soukromí to umí pořádně rozjet. Každý polibek je vášnivý a hluboký stejně jako jeho láska. Vždy bude pěkně vonět a kochat se svým vzrušením. Je Býk něžný? Nebo je drzý? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci se na líbání neumějí soustředit, protože jsou pořád v pohybu a jejich myšlenky jsou na druhém konci světa. Na dlouhé a něžné líbání si nepotrpí. Klidně lupnou polibek v tramvaji, ale to je všechno. Blíženci líbají spíše křečovitě a zvláštně. Mají prostě k líbačce respekt. V čem blíženec dělá chybu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Raci mají v sobě tolik něhy, což se odráží i na jejich polibcích, kterými nešetří. Ale pozor! Jen doma, na veřejnosti nikdy! Raci se potřebují dostat do jakési euforie, pak se plně uvolní a cítí se jako v bavlnce. Jakmile se konečně rozjedou, líbání je vášnivé, energické a trvá skoro nekonečně. Kde se Rak polibků bojí? To je dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Pro Lva je líbání vstupenkou k něčemu velkému a patřičně si to užívají. Neustále se kontrolují, aby vše bylo jako z romantického filmu. V jejich polibcích je oheň, vášeň a energie. Divokost v líbání není ničím neobvyklým, potřebují zkrotit své touhy a i v tomto případě slyšet jen samou chválu. Co Lev po polibku potřebuje? To je dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Stydlivky Panny jsou v intimních záležitostech opatrné. Líbání neberou na lehkou váhu, protože chtějí mít vše promyšleno do posledního detailu. Polibky Panny jsou něžné, romantické a sladké. V polibku Panny je jistota, ale někdy i neschopnost odpoutat se od reality. V čem Panna chybuje? To je dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy a líbání? Nepostradatelná slast! Neustále svého partnera provokují a zásobují ho jemnými polibky. Ti, kteří si nepotrpí na líbačku až do rána, nebudou pro Váhy vhodnými kandidáty. Romantika z nich pořádně tryská. Hlubokost každého polibku v nich zůstane už napořád. Co vám při líbání s Váhou hrozí? To je dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Líbání není nic pro Štíra. Bez pochyby preferuje sex, ale na vášnivou líbačku také dojde. Štír moc dobře ví, že je líbání součástí předehry, a tak ho určitě na začátku neodbude. Na jejich magické polibky se nezapomíná. Proč Štír při polibku hodně chvátá? To je dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Zrozenci Střelce polibky prostě zbožňují. Flirtování a polibky jsou pro něj mnohdy zábavnější než sex. Střelci jsou něžní, vášniví a okouzlující. Vše začíná jemnými pusinkami a končí nekonečně dlouhou líbačkou ve francouzském stylu. A polibek na veřejnosti? Žádný problém! V čem je Střelec dokonalý? To je dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Praktický Kozoroh líbání prostě miluje stejně jako všechny fyzické dotyky. Když se uvolní, prožívá s partnerem slastné chvíle, které je dovedou až do ložnice. To vše v duchu romantiky. Kozoroh líbá vášnivě, ale přitom něžně. Nesnáší odskakování, nadměrné olizování a pochichtávání. Co Kozoroh moc nemusí? To je dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) K Vodnářům se hodí svádění. Líbání proto milují a prožívají ho naplno. Ovšem v soukromí. Líbání se a vodění za ručičky pro ně není. Vodnáři se však při polibcích neustále kontrolují a často mají otevřené oči. Snad proto, aby jim nic z toho extra prožitku neuniklo. Kde vám Vodnář předvede parádní líbačku? To je dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Něžnost a citlivost, tak by se daly definovat pocity při líbání s Rybičkou. Její romantická povaha se promítá i do líbaček. Při každém polibku se do jejich těla dostane odvaha a pak se mohou patřičně uvolnit. Svádění a líbání si užívají více než samotný sex a rozvíjejí s ním svou fantazii. Jak to má Ryba se sexem? To je dozvíte ve fotogalerii.

A tady zjistěte, co vám věští tarotové karty! Bude pro vás rok 2019 pozitivní, nebo plný překážek?

Související články

Další články