Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

HOROSKOP SEXUÁLNÍ VÝDRŽE: Štíři se udělají hned, Býci myslí jen na sebe a Panny na to nemají chuť

S kým to bude v posteli.
Víte, jak si stojí v posteli jednotlivá znamení? S kým si užijete dlouhé noci a kdo vás naopak odzbrojí neuvěřitelnou rychlostí a neschopností? Hvězdy mají o největším sexuálním břídilovi jasno!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

S tímto znamením si zažijete spoustu zábavy a vzrušení. Dokážete se promilovat celou nocí a nikdy nemít dost. Proto by si sex s tímto znamením měl naordinovat každý z nás minimálně jednou za život.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Býci jsou sice vášniví a sexuchtiví, ovšem problémem je, že myslí převážně jen a jen na sebe. Vy jste pro ně jen ten, kdo jim ukojí sexuální potřebu. Nečekejte, že by vám Býk plnil nějaké přání a uctíval vás.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci nesexují, Blíženci se milují. Jde o pořádné romantiky, kteří vás zasypají růžemi a obloží svíčkami. Ne každý je ovšem na takto romantické duše stavěn, a proto nemusí každému sex s Blížencem vyhovovat.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Raci jsou břídilové. Mají plnou pusu řečí, ale skutek utek. Nejsou schopni uspokojit svého partnera a při souloži působí až prkenným dojmem. Tyto intimní chvíle s tímto znamením tedy zvládnou opravdu jen upřímně zamilovaní lidé.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou sexualita sama o sobě. Jsou vášniví, dokáží se milovat dlouhé hodiny a i svého partnera patřičně uspokojí. Sexuální výchovu by mohli vyučovat. Problémem je, že rádi střídají partnery jako ponožky, což vám moc jistot nezaručuje.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny si žijí ve svém uzavřeném světě, plném přírodních materiálů a pozitivní nálady. Sex jim nic moc neříká, a tak je to pro ně nutné zlo vztahu. Mnohem radši si s vámi budou hodiny povídat v objetí, bez potřeby milovat se. S tímhle znamením žádný odvaz nečekejte.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S tímto znamením si to v posteli užijete, ovšem mějte dopředu na paměti, že budete muset převzít iniciativu. Neradi se pouští do něčeho nového a neprozkoumaného. Nemůžete tedy čekat, že si s Váhami splníte své tajné sexuální sny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tak od Štíra rychle ruce pryč. Je to klasický typ neuměla, kterého vzruší i polibek na tvář. S ním byste si toho moc neužila. Udělá se dřív, než si stihnete vůbec všimnout, že nějaký sex probíhá. Udělá se během minuty a ještě se bude tvářit jako pán tvorstva.

Střelec (23. 11. – 21.12.)

Střelci to prostě s opačným pohlavím umí. Dokáží kohokoli pobláznit a okouzlit. Jsou to mistři flirtu, pokud ale mluvíme o sexuálním umu, není to zas až tak slavné. Spíš si hrají na velké borce, ale realita je trochu jiná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

S Kozorohem si užijete pokaždé jiný sex. Dokáže být jako chameleon, což někoho nadchne a někoho vystraší. Nedá se předvídat, jestli si užijete romantickou noc, nebo sado-maso.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři to v posteli moc neumí. Jsou rádi, když si splní to, co mají, a tím pro ně práce končí. Sex berou spíš jako součást života s partnerem, ale mnohem radši se uspokojí sami a přesně tak, jak to mají rádi.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryba potřebuje k sexualitě především cit, bez kterého není schopná ničeho. Nepočítejte tedy, že by šlo o nějakou vášnivou milenku či milence. Partnerský sex však dokáže extrémně prožít a procítit.

Mohlo by vás zajímat

Další články