Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

HOROSKOP: S kým vyrazit na dovolenou a kdo bude nejhorší parťák

+ Další 3 fotografie
Doba dovolených je v plném proudu a někteří již svojí letošní odpočívačku mají za sebou. Pokud však patříte mezi ty, kteří ještě čekají na pár dnů volna, tak zbystřete. Ano, určitě je důležité, kam pojedete, ale ještě důležitější je, s kým vyrazíte. Kdo bude ten nejlepší parťák a koho raději nechat doma? Náš dnešní horoskop to ví!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Berani jsou aktivní, takže pokud milujete objevovat nové kouty a mít spoustu zážitků, jeďte s ním. Rozhodně se na této letní dovolené nebudete nudit. Nerozhodí je třeba ani ponocování ve stanu nebo rovnou na pláži. Budou velmi spontánní.

BÝK (21. 4. – 21. 5. Býk nebude úplně super parťák na pravou letní pohodičku. Nemusí se totiž přizpůsobit, takže bude chtít, aby všechno bylo po jeho. Chcete tyto jeho nálady riskovat? Vyražte raději sami!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Tyto osůbky jsou hodně veselé kopy, takže s nimi bude kdekoliv zábava. Budou to ti nejlepší společníci na dovolenou, které si můžete vysnít. Pokud jste také vzdušné znamení, bude to o to lepší.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Raci neradi nové věci a spontánní akce. Vypláznou se na jedno místo, kam jezdí už několik let, a je jim fajn. Pokud tedy toužíte po dovolené, kde nic neprožijete a budete jen ležet u hotelového bazénu, budiž. Jeďte s Rakem.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lev vám ukáže nejlepší dovolenou vašeho života. Bude to pořádná jízda. Samé párty, drinky a legrácky v písku. Každý by měl alespoň jednou za život prožít takovou dovolenou. Možná si nebudete druhý den úplně pamatovat, co jste v noci dělali, ale to nevadí. Lev si to taky pamatovat nebude.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Zapomeňte na nějaké spontánní courání se městem nebo přírodou. Panny mají vždy pevně naplánovaný program do posledního puntíku již měsíce před dovolenou. Nečekejte proto žádnou extra zábavu, budete se hodit jako blbci s mapou, aby jste dodrželi časový harmonogram Panny.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váha tento rok pravděpodobně ani na žádnou dovolenou nepojede. S velkou pravděpodobností totiž na posledním Mácháči zapomněla svůj stan a dodnes se nerozhoupala, jaký by si měla pořídit. Tmavý nebo světlý? S Váhou se nikdy nikam nedostanete.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Zrozenci Štírů milují historii, takže vás při toulkách Itálií či nějakého zajímavého místa naprosto vtáhnou do svého příběhu. Budete tak fascinováni jeho vyprávěním, že ani nepomyslíte na to, že byste chtěli jet s někým jiným. O toto nesmíte rozhodně přijít!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Pokud nesnášíte vodu, což je tedy divné, tak se Střelcem v žádném případě nejezděte. Bude si totiž celou vaši dovolenou užívat jen ve vlnách moře a možná dojde i na potápění, takže ho celou dobu neuvidíte. Budete na dovče sami…

KOZOROH (22.12. – 19.1.) Kozoroh je moc skeptické znamení. Každou chvíli vám bude připomínat, zda máte u sebe doklady, peníze a různé věci. Je hezké, že se bude starat, ale celý den to opravdu nikdo nepotřebuje slyšet. Bude to naprosto otravné a zkazí vám to celou dovolenou. Nejhorší dovolená za celý váš život!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) S Vodnářem můžete jet kamkoliv a dělat cokoliv. Bude to ten nejlepší a nejzábavnější společník na cesty. Z každé věci totiž dokáže vytěžit maximum, takže si dovolenou užijete na sto procent. Jeďte s ním.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryba je celkem dost bázlivá a hlavně moc neumí jazyky, takže s ní se nejspíš ztratíte. Pokud jste schopní a něco umíte, můžete to risknout. Jestliže ale jste stejné střevo jako Ryba, zůstaňte raději doma v obýváku. Můžete se spolu klidně koukat na National Geographic.

Mohlo by vás zajímat

Další články