Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Horoskop pro naše hokejisty: Hvězdy prozradily, jestli kluci přivezou medaili a jakou!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 37 fotografií
ms v hokeji
Čeští fanoušci sdílí adrenalinovou atmosféru z probíhajícího Mistrovství světa v ledním hokeji. Díky hvězdné sestavě a dosavadním výkonům věří letos v medaili. Bude jim přáno? Povedou jejich boje až k titulu mistrů světa? Pokud někteří útočníci sleví ze svého ega, mohlo by to vyjít. Jak to vidí hvězdy? Čtěte!

Hlava týmu

Trenérem české hokejové reprezentace je Miloš Říha, který je narozen v ohnivém znamení Střelce. Jsou to zrozenci, kteří si jdou za velkými sny a ideály. Jinak tomu není ani při koučování českého týmu. I když mohou být tito zrozenci nařčeni z netaktnosti, o jejich genialitě nemůže být pochyb. Člověk narozený v tomto znamení ochotně riskuje, než aby vyčkával, což může být velkým plusem pro náš hokej. Také nepostrádá nadšení a přestože nepěstuje trvalé vztahy, umí utužovat.

Útočníci aneb faktor EGA

Většina útočníků naší hokejové sestavy je narozená ve znamení Lvů a Kozorohů. Ano, ego je k vítězství na šampionátu důležité, ale unese ho jeden tým tolik?

Právě kapitán týmu Jakub Voráček je narozen v tomto vůdčím znamení. Lvi mají prostě v povaze nešetřit radami a řídit ostatní. Ale pokud zasáhne superego, může utrpět právě produktivita týmu. Dalšími soutěživými Lvy mezi útočníky jsou Kubalík, Simon a Zohorna. Naopak Kozorozi nebudou mít se svými spoluhráči narozenými ve znamení Lva problém, protože respektují tradice a ctí autority.

Nesmíme zapomenout ani na brankáře Patrika Bartošáka, který jakožto zrozenec Berana, může mít v dalších utkáních velkou moc. Tito jedinci jdou rovnou k věci bez jakékoli nerozhodnosti. Což se v bráně perfektně hodí. Právě ohnivý Beran a jeho iniciativa může být naším esem v rukávu.

Takže máme parádně poskládaný tým i z hlediska hvězd. Letos bude cinkat medaile! A já osobně tipuji, že bude bronzová. Nebo možná i stříbrná!

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články