Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HOROSKOP PODLE STRACHU: Býk se bojí o peníze, Lev ztráty popularity!

Zdroj: archiv
Všichni se něčeho bojíme. Věděli jste ale, že ty největší strachy pramení z podvědomí a jsou dopředu určeny na základě znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodíme? Zjistěte, jaký strach nejvíc v životě sužuje, nebo teprve sužovat bude, vás, ať se na něj můžete dobře připravit.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Jenom jedné věci se Berani bojí víc než prohry v hádce: ztráty nejbližších lidí. Jsou to rození bojovníci, a tak se budou za své přátele bít až do konce. Radši si znepřátelí deset lidí, než aby přišli o jednoho. Jakmile je ale podrazíte, jejich důvěru už zpátky nezískáte.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk chce v životě hlavně pohodu, chce si užívat. K tomu potřebuje finanční jistotu, a tak dělá všechno pro to, aby jí dosáhl. Děsí se okamžiku, kdy v tomto snažení selže. Jakmile začne zažívat byť jen maličké otřesy v práci, může se totálně složit a nebude s ním řeč.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci ze všeho nejvíc nesnáší, když je něco zcela na jejich bedrech. Jakmile mají přijmout o něco zásadnější rozhodnutí než je výběr hospody na pátek, je to pro ně bojový úkol, ve kterém často selhávají. Ničeho se neděsí víc než právě těchto momentů. Je to i kvůli tomu, že jde o znamení dvojčat. Vždy potřebují někoho, kdo je v jejich krocích utvrdí.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rakům se nejhůř „vylétává z hnízda“. Mají strach ze samoty, ale ještě víc se děsí toho, že mají najednou fungovat ve společnosti sami za sebe. Jakmile se odstěhují od rodičů, trvá jim několik let, než si na novou skutečnost zvyknou. A stejně budou vždycky tíhnout ke svému rodišti, které je pro ně symbolem stability a bezpečí.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lvi patří k nejhrdějším znamením a podle toho se také chovají. Sebejistota jim nechybí, její notná část je ale pouze předstíraná. Ani charismatickým Lvům se strach nevyhýbá, ze všeho nejvíc se bojí ignorance a toho, že přijdou o popularitu. Jakmile se o nich přestane jen na chvíli mluvit, jsou nesví a upadají do depresí.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Jsou to největší perfekcionisté ze všech. I malé zrnko prachu je dokáže rozhodit. Nejvíc se ale obávají vlastní nedokonalosti. Panny jsou proto ve fitku pečené vařené a dennodenně se snaží docílit co nejlepších výsledků, a to v čemkoliv.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váhy jsou velice inteligentní a vnímavé znamení. Lidé narození ve Váhách se v životě nejvíc bojí samoty. Není to strach ze ztráty blízkých, jsou si docela jistí, že vztahy mají pevné a vydrží jim. Bojí se však každé chvíle, kterou mají trávit v osamocení, ať už je to v práci nebo o víkendu, kdy nikdo ze známých nemá čas se sejít.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štíři jsou šíleně ostýchaví, když přijde na intimní věci. První sex je pro ně nejhorší noční můrou. A i když už k němu konečně dojde, trvá ještě hodně dlouho, než se před partnerem dokážou v posteli zcela uvolnit. Bojí se, že tím přicházejí o své tajemství, o něž by se nejradši s nikým nedělili.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelci jsou velice pragmatičtí a výjimku netvoří ani jejich největší strach. Bojí se uzavřených prostor a déle než několik desítek vteřin v malých místnostech nevydrží, jinak by se zbláznili.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Podobně jako Panny i Kozoroh má rád ve věcech pořádek. Chce mít všechno dokonalé a do všeho, do čeho se pustí, dává všechno. Proto se také nejvíc bojí selhání.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáři jsou intelektuálové každým coulem. Přemýšlení věnují každou minutu života a rádi dělají věci po svém. Nejvíc se bojí toho, že budou jednoho dne svázáni pravidly, která nebudou korespondovat s jejich životními postoji. Neuznávají autority a často nevydrží v jedné práci déle než rok.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryby se sice dokáží velice obratně přizpůsobit reálnému světu, ale v nitru duše jsou snílci. Ve volných chvílích unikají do svých fantazijních světů, kde hledají inspiraci. Ze všeho nejvíc se bojí odpovědnosti, která se pojí s dospíváním. Tito lidé by rádi požívali všech výhod dospělých, ale ponechali by si jen povinnosti dítěte.

Související články

Další články