Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HOROSKOP PLNÝ LÁSKY A SEXU: Co vás čeká a nemine?

Budou k vám hvězdy štědré, nebo si sexu moc neužijete?
Zdroj: Profimedia.cz
Pokaždé, když se nám do ruky dostane výklad horoskopu, naše oči zamíří ke kolonce láska a sex. My jsme pro vás tato dvě související témata spojili a vytvořili žhavý horoskop plný lásky a sexu. Podívejte se, co vás čeká a nemine. Kdo bude zklamaný a kdo si užije vášně naplno?

Beran

V sexuálním životě budete mít přebytek energie a váš protějšek bude mít co dělat, aby s vámi udržel krok! Vaše vášeň bude nezkrotná, takže se nemůžete divit, že partner bude z vašeho milostného tempa trochu utahaný.

Býk

V tomto období hodně přemýšlíte nad tím, kdo je pro vás ten pravý životní partner a jaký by měl být. Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, budete trochu pochybovat, jestli jste se s výběrem náhodou nespletli. Rozptýlit pochybnosti vám pomůže komunikace.

Blíženci

V lásce budete trpěliví a decentní, budete mít odpor k rychlým vztahům a už vůbec vás nebudou lákat románky na jednu noc. Spíš vás takové věci ve vašem okolí budou pohoršovat a budete si o nich myslet své.

Rak

Opačné pohlaví o vás bude mít nebývalý zájem, takže si rozhodně nebudete moct stěžovat na nedostatek sexuálních příležitostí. Nebude vás to ovšem příliš lákat, právě naopak – vycítíte totiž, že se jedná pouze o povrchní zájem.

Lev

V lásce vás bude přitahovat krása a ladnost a u partnera budete dávat velkou důležitost vnějšímu dojmu. Neumíte si představit sami sebe po boku někoho, kdo nepůsobí dostatečně elegantně a důstojně.

Panna

Pro opačné pohlaví budete velice zajímaví a budete doslova přitahovat jednoho nápadníka za druhým svým šarmem. Tuto svoji přitažlivost využijete dokonce i v pracovním životě, kde nebudete mít zábrany pustit se do drobného flirtování.

Váhy

V partnerském životě si budete dělat trochu starosti. Protějšek vám bude připadat chladný. Pravděpodobně na tom nemůžete mnoho změnit. Jedná se o dočasnou záležitost, která však musí pominout sama.

Štír

V milostných vztazích budete mít sklon chovat se trochu strojeně, protějšek i okolí si jistě všimnou, že vám chybí přirozenost a uvolněnost. Tato strnulost v lásce však naštěstí nebude trvat příliš dlouho, takže se s tím nemusíte zbytečně trápit.

Střelec

Noví partneři to s vámi nebudou mít vůbec snadné, protože vaše vysoké nároky se jen tak snadno s něčím nespokojí. Pokud zjistíte, že si s vaší novou známostí v posteli nerozumíte, půjde nekompromisně k vodě.

Kozoroh

V lásce se budete věnovat tomu, co je pro vás skutečně důležité. Člověku, na kterém vám nejvíc záleží, se vyznáte ze svých citů a hodně se u toho rozpovídáte. Naopak jiné milostné nabídky vás budou nechávat chladnými.

Vodnář

V lásce a sexu vsadíte na upřímnost a ta vám bude v milostných vztazích velmi pomáhat. Nechápete, proč se někteří lidé tolik přetvařují, když vám krásně vychází všechno i bez toho. Zadaní Vodnáři budou pomýšlet na prohloubení svého vztahu.

Ryby

V partnerství bude téměř všechno ostatní nyní důležitější než sex. Tuto stránku společného soužití odsunete dočasně na vedlejší kolej. Nejlépe se bude v lásce dařit těm Rybám, které žijí ve vztahu, jenž původně vznikl na pevných základech kamarádství.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz.

Související články

Další články