Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Horoskop peněz na rok 2022: Vodnáře čeká hojnost, o které vždy snili, Střelci povýší v práci

Horoskop peněz na rok 2022: Vodnáře čeká hojnost, o které vždy snili
Zdroj: Pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
roční horoskop

Rok 2022 s sebou přináší sklon k závislosti na penězích, partnerech i rodině, zároveň však dává obrovskou příležitost pro změny v oblasti bydlení a práce. Podívejte se, co si hvězdy přichystaly právě pro vás ve sféře peněz a čeho se tento rok vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V roce 2022 vás čeká finanční hojnost, o které jste vždy snili. Dosáhnete velkých úspěchů a zároveň se vám otevřou i možnosti, které byste si dřív ani nepřipustili. Nechte se vést a přijímejte pracovní příležitosti, které vám přichází do cesty. Váš tip najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Je nezbytné, abyste si tento rok určili své priority a zachovali si zdravý rozum. Bezmyšlenkovité utrácení, které jste předvedli v roce 2021, musí okamžitě skončit. Pokud poslechnete hvězdy, užijete si rok plný pohody a prospěchu. V opačném případě to nebude vůbec veselé. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Konečně nechcete počítat každou korunu a hledáte, jak v tomto světě také jednou uspět? Nastavení vaší mysli bude pro tento rok naprosto zásadní. Hned na jaře tohoto roku získáte pracovní příležitost, která vám dá neomezené možnosti. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dejte si v tomto roce pozor na plané sliby! Někdo by vám mohl přislíbit finanční profit, který však nebude čistý jako lilie. Mohla by se vám však naskytnout příležitost pobytu v cizině, kde byste si přišli na opravdu krásnou částku. Rozhodně to stojí za zvážení! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V roce 2022 budete mít konečně dostatek peněz, abyste si pořídili, po čem toužíte. Ať už to bude nemovitost či auto, splníte si jeden z velkých snů. Konečně se finanční situace u vás doma stabilizuje a vy budete opět důvěřovat své vlastní sílu. V galerii najdete, co vás tento rok opravdu potěší!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jak to tak vypadá, ani v roce 2022 si nedáte říct. Ohlížíte se více na ostatní než na sebe a potom trpíte nedostatkem. Nad tím poté intenzivně přemýšlíte, takže vám ho vesmír neustále vrací do života. Zkuste na to jít tentokrát jinak. Změňte taktiku a uspějete. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vyvarujte se v roce 2022 půjčování peněz! Snadno byste se mohli dostat do problémů, kdy nejste schopni dostát svým závazkům. Změňte nastavení mysli a přemýšlejte o penězích jako o energii, kterou jste schopni svým uvažováním ovlivnit. Půjčky mezi to ale rozhodně nepatří. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V roce 2021 jste pocítili skutečnou hojnost a ta se vás bude držet i v roce následujícím. Nezapomeňte, že váš příjem je průměrem pěti lidí, kteří se ve vaší blízkosti vyskytují nejčastěji. Dejte si tak dobrý pozor, kým se obklopujete. V galerii najdete, co vás tento rok může překvapit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Partner vám bude obrovskou oporou, a to i v časech zlých. Peníze budete dávat tento rok zejména do nemovitostí, a to buď koupě, či rekonstrukce té stávající. Nepodléhejte vlivu okolí a dělejte přesně takové kroky, které vyhovují vám. Vyplatí se. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento rok počítejte s většími výdaji, které vás mohou v jarních měsících trochu překvapit. Zvládnete to však s přehledem a už na podzim můžete počítat se získáním velké finanční částky. Nezapomeňte tento rok investovat také do sebe a svého vzdělání. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Za práci umíte vzít, jen co je pravda. I to vám v tomto roce může přinést vysněné povýšení a s tím opravdu velkou měsíční částku navíc. Vypadá to, že váš šéf na své pozici skončí a vy získáte jeho místo. Nebude to lehké, ale bude to rozhodně stát za to. Vysněný život začíná! V galerii najdete váš finanční tip pro tento rok.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si pozor, jaké smlouvy tento rok podepisujete. Zároveň přijdou na přetřes rodinné záležitosti a s tím i vyrovnání nevyřízených účtů. Celý rok na vás bude působit okolí, které se posune ve svých cílech dál. To vás může buď trápit, anebo inspirovat, vyberte si. V galerii najdete, co s tím.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy