Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

HOROSKOP NA VÍKEND: Vodnářům bude kvůli ÚPLŇKU pod psa! Kdo další bude trpět?

Zdroj: extra.cz
astro
Tento týden je velmi zatěžkávacím obdobím. Nejen že nás tento týden velmi ovlivnil úplněk, který naprosto změnil životní energie, ale ve hře je ještě zpětný chod Merkuru. Ten bude mít také vliv na následující úplněk. Jak bude vypadat poslední listopadový víkend?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu vám rupnou nervy a vy se pohádáte se svojí rodinou. Bude to však kvůli naprosté kravině, takže by bylo dobré, abyste se zase uklidnili. Nedovolte úplňku, aby ovlivňoval tolik vaše emoce!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Od pátku se konečně všechno obrátí v dobré. I přesto, že je úplněk v té nejvyšší fázi, na vás působí úplně blahodárně. Vaše energie se změní k lepšímu a z vás už nebude zamračený Býk. Pokud tápete, co o víkendu dělat, nechte se řídit vaší intuicí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Během dorůstajícího Měsíce budete mít potřebu nehorázně utrácet, měli byste se však zamyslet nad svojí finanční situací a promyslet to, zda si to můžete vůbec dovolit. Jestli budete mít o víkendu nutkání nakupovat, jděte raději koupit jídlo.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Konečně si v sobotu užijete party se vším všudy! Celý týden jste pořádně makali, takže si můžete dovolit vyhodit z kopýtka a vyrazit mezi lidi. Dejte si však pozor na míru alkoholu, fáze úplňku by vám zaručila velký bolehlav.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Po ranním úplňku se v pátek dozvíte skvělou novinu. V práci vás totiž čeká zasloužená odměna a vaše vysněné povýšení. O víkendu se budete radovat z této informace jako malé děcko a je pravděpodobné, že svou rodinku pozvete na drahý oběd.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny se nebudou cítit ani na konci týdne dobře. Přicházející úplněk je totiž tak vyšťavil, že nebudou mít na nic náladu, jak psychicky, tak fyzicky. Hvězdy vás nabádají, abyste o víkendu relaxovali klidně celé dny v posteli.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Vaše energie se během úplňku v Blížencích naprosto změní. Hned v sobotu vyrazíte na vánoční nákupy a nakoupíte všechno důležité. Dejte si však pozor, ať neutratíte veškeré své úspory. Měsíc vás totiž bude nabádat hodně rozhazovat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

O víkendu si budete konečně užívat dny bez stresu. Rozklíčování telenovely během týdne pro vás bylo totiž naprosto zásadní. Víkendové dny tak budete trávit sami se svým psem na procházce. Budou to příjemné dny.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

V pátek odpoledne si konečně oddychnete, že vás čeká víkend. V práci vás to celý týden pěkně štvalo, takže se budete těšit domů. Tam však na vás čeká pořádná hromada oblečení, které musíte v sobotu vyprat. Aspoň že v neděli si odpočinete.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

O víkendu vás čeká akce, na kterou se těšíte celý týden. Nejen že potkáte po dlouhé době své přátele, ale hlavně budete naprosto nabitý energií. Tato nálada vám zůstane až do neděle. Úplněk na vás měl skvělý vliv.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáře naprosto úplněk vyčerpal, takže budou mít náladu pod psa. Jsou to velmi senzibilní lidé, takže jakmile se něco děje ve vesmíru, nasávají jako houba. Již od soboty by si měli odpočinout a číst si.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Milé Rybičky, na vás čeká ve dnech, kdy bude luna dozrávat, pořádná změna. Při sobotní procházce v lese totiž potkáte svou spřízněnou duši. V neděli vás s touto osobou čeká pořádné romantické rande. Užijte si to!

Související články

Další články