Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

HOROSKOP NA VÍKEND: Lev si užije nezávazné orgie, Panně vrazí nejbližší kudlu do zad!

+ Dalších 9 fotografií
ASTRO
Zářivý Jupiter do svého týmu přibírá komplice v podobě hřejivého Slunce a akčního Merkuru. Vytvořte si klidnou předvánoční atmošku a hlavně netlačte na pilu. Zbývá pár dní do Vánoc a každý v rodině má svůj vlastní program, vykřesejte ze sebe optimistický úsměv a hoďte se do pohody. Co vás čeká o třetím adventním víkendu?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran bude extrémně chytlavý na slova, jako je sleva či akce. Skutečně všechno zboží, které se chystáte koupit, nutně potřebujete? Čeká vás rande, které se vyvede na výbornou. Máte si společně co říct a rozhodně se nebudete nudit. Nemusíte skončit jen u večeře. Vyrazte si v sobotu odpoledne na procházku místo do nákupního střediska. Odsud byste se s dobrou náladou nevrátili.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci mají rádi pořádek a jistotu, a to zejména ve financích. Proto se jim aktuální vesmírná konstelace nebude nezamlouvat. Ach, to nakupování dárků. Nemohou si být jisti budoucím vývojem, a proto přešlapují na místě. V práci se vám bude dařit, teambuilding se vám povede na jedničku!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Drazí Blíženci, nenechte se zlákat na cestu ke snadnému zisku prostřednictvím loterie nebo sázek. Opatrnosti ve finanční sféře není nazbyt ani pokud jde o unáhlené nákupy. Chcete blízkým udělat radost pod stromečkem, ale nepřeceňte své možnosti. Bez práce nejsou koláče. Pokud se vám slibuje zisk bez většího přičinění, zůstaňte vůči této výhodné nabídce v pozoru.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Konečně se rozhoupete a ve vašem novém románku uděláte další krok ke společné budoucnosti. Hvězdy vás nenechají ve štychu. Netlačte rodinu do ničeho, co jí není příjemné. Udržujte si od jejich soukromí bezpečný odstup. Mohlo by to mít negativní dopad na vánoční rodinnou pohodu.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Duo Slunce a Jupitera se posiluje o přízeň intelektuálně nastaveného Merkuru. Lev na vlastní kůži zakusí, že je v prosinci miláčkem hvězd a může si oproti ostatním znamením zvěrokruhu vyhazovat z kopýtka. Máte-li chuť na nezávazný sex, vesmír vám ho naservíruje na zlatém podnose. Jen nebude žehlit problémy, které vyvolá.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Víkendový pokec s přáteli Pannám donese tajemství, které se jich bezprostředně týká. Překvapení na sobě nedají znát a snaží se zjistit bližší informace. Někdo vám vrazil kudlu do zad. Novinka vás rozčílí natolik, že po celý zbytek víkendu nemyslíte na nic jiného.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy čeká víkendový přesčas v práci. Sféra kariéry jde v těchto dnech vzhůru a kulminuje spolu s úplňkem. Jako byste zapomněli, že se blíží nějaké Vánoce. Nezadané Váhy mohou prožít neuvěřitelně hříšný den.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Máte možnost zažít, co jste dosud nezažili. Kouzelné sobotní chvíle slibuje Venuše svobodným Štírům i těm, kdo si stěžují na stereotyp v letitém vztahu. První dojem je extrémně důležitý. To by měli mít na paměti Štíři, kteří se chystají na pohovor i důležité obchodní jednání.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Myšlení Střelců pracuje na plné obrátky, chtějí inovovat, bavit se a rozšiřovat své obzory. V mnoha ohledech se vám to podaří, nicméně mezilidské vztahy jsou nevyzpytatelné. Co člověk, to originál. Volného času nemáte nazbyt, a tak se více starejte o jeho kvalitu. Snažte se každou minutu s rodinou vychutnat na maximum.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Podaří se vám parádní investice, která si zaslouží oslavu. S kým jiným byste měli vyrazit na drink než právě s partnerem. Rodina vám vytrhne pořádný trn z paty. Nebojte se požádat je o pomoc! Jednou uděláte laskavost vy jim.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

O víkendu dokončete, co jste si předsevzali. Něco vás od rozdělaných povinností odvádí, což vám na náladě nepřidá. Hvězdy prozrazují, že co se vleče, neuteče. Ani v lásce netlačte na pilu a raději počkejte, jak se situace vyvrbí. V opačném případě můžete nový objev zahnat do kouta.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Vánoční nákupy a finance se v lásce ukazují jako tvrdý oříšek. Jeden má pocit, že ten druhý vnáší do společného rozpočtu víc než ten druhý. A že jeden více utrácí než ten druhý. Chcete-li se vyhnout konfliktu, sedněte si a udělejte si společný rozpočet.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články