Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

HOROSKOP NA VÍKEND: LEV se zamiluje, VÁHY pokouší nevěra

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Co říkají hvězdy?
Magické transformační novoluní ovlivní celý víkend. Jupiter se pohybuje u Slunce a Měsíce a pořádně zamíchá kartami a přinese osudové situace do našeho života. Světlo a temnota se dostanou do přímého kontaktu. Jak bude vypadat druhý adventní víkend? Na koho bude vyvíjen nepříjemný nátlak a kdo se bude naopak bavit?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Víkend vám přinese nejšťastnější dny pro kariéru! Disponujete citem při jednání a výhodnou příležitost zavětříte na míle daleko. Nelitujte žádné energie ani času, který během těchto dní investujete do své kariéry. Budete z nich profitovat dlouho.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Uran podceňuje sféru zaměstnání a na otázky se tváří tajuplně. Velkou výhodou je vrozená býčí spolehlivost a odhodlání. Přestože se vám do 12. prosince nechce pouštět do úředních záležitostí a papírování, nejdůležitější úkoly přesto zvládnete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Náročný pracovní týden si vybere svou daň. Přepracovaná hlava by mohla způsobit nějakou hloupou chybu, proto se spolehněte na cestování MHD a doma se držte dál od vašeho internetbankingu. Zasloužíte si nerušenou chvíli odpočinku.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Mars vám svým trigonem hraje do noty, pokud se týká práce. Sami nevěříte tomu, jaké množství pracovních povinností zvládnete dokončit v rekordním čase. Navíc vás vaše profese baví, cítíte se důležití a sebejistota roste. Osobité kouzlo je pouhou třešničkou na dortu.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Čerstvě “single“ Lev zapomene na útrapy, jimiž musel v uplynulém vztahu projít. Hodí se do gala a vyrazí na party, kde se neubrání flirtování s atraktivními protějšky. Vypadá to, že jedna tvářička se vám vryje nejenom do paměti, ale i do srdce.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Máte pocit, jako by po vás v poslední době každý něco chtěl, což vytváří nepříjemný vnitřní tlak. Není divu, že se vám svírá žaludek a trápí vás migréna. Většina zdravotních neduhů má příčinu v neutěšené psychice. Nečertěte se na miláčka, když se vám snaží vymluvit nerozumný krok nebo vám dává nepopulární radu. Má totiž bohužel pravdu.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Vesmír hodlá pokoušet věrnost Vah. Skutečně jsou vaše odmítavá slova o případné nevěře založena na pevném vnitřním přesvědčení? O víkendu se kolem vás motá neuvěřitelně sexy osoba, jíž je těžké odolat. Zadaní by měli vzít nohy na ramena. Přízeň opačného pohlaví však polechtá vaše ego.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Přínos financí se objevuje jak v umělecké sféře, tak ve spojitosti s restauračním zařízením. Pokud, milí Štíři, pracujete v jednom ze zmíněných oborů, máte půl úspěchu v kapse. Nejste s intimním životem spokojeni? Pak si otevřete lahvinku a otevřeně si o tom promluvte. A hned poté se vrhněte do akce!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Druhý prosincový víkend vybízí ke změnám vizáže. Podívejte se sebekriticky do zrcadla a nadělte si dárek s předstihem. Pokud jde o změnu životosprávy, nečekejte na první leden. Teď hvězdy nabízejí odrazový můstek, abyste ve své snaze uspěli.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Náročný pracovní týden bude zapomenutý díky předvánočnímu brunchi v rodinném kruhu. Najdete laskavého člověka, jemuž se můžete vypovídat ze všech černých myšlenek. Někdy stačí vyslovit je nahlas a rázem jsou o polovinu menší.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Love story v tomto týdnu nevyjde tak docela bez chybičky. V sobotu nepoznáváte sami sebe a bojujete s vlastnostmi, jichž byste se nejraději zbavili. Kvůli Venuši navíc nevíte, jak naložit se svými emocemi. Ráno moudřejší večera.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Čeká vás pracovní víkend! Pozor, abyste neřekli něco neuváženého, co by vás záhy mrzelo. Platí to především při komunikaci s nadřízeným, jenž vás od rána popichuje příkazy nedávajícími smysl. Nezbývá než mlčet jako ryba. Máte plnou hlavu starostí z práce a nedokážete se přepnout na romantickou notu. Proč to miláčkovi jednoduše nevysvětlíte?

Související články

Další články