Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

HOROSKOP NA VÍKEND: LEV se vrhne do chomoutu, ŠTÍRA čeká totální slast

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP NA VÍKEND
Čeká nás poslední víkend tohoto roku. A pro některá znamení to bude mít grády! Je po Vánocích a většina z nás touží po oddechu, relaxu a hlavně už žádná návštěva! Jaký bude poslední prosincový víkend? Kozorohům zatopí zhrzená milenka, Rak narazí na agresora a Ryba zažije power of love. Co všechno naservírují hvězdy jednotlivým znamením? Přečtěte si CELÝ horoskop na tento víkend!

BERAN (21. 3. - 20. 4.) V životě Beranů je láska na ústupu. Stojí-li mezi vámi a partnerem nějaké potíže, do nichž jste nechtěli rýpat, dejte jim o víkendu prostor. Rozhovor sice nebude moc příjemný, ale výsledek už ano. O pracovním víkendu vás čeká poklidné období bez větších zvratů. Máte své úkoly v malíčku a žádné překvapení vás nezaskočí.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Pocítíte potřebu vykřičet svou lásku do světa a vychutnat si rozbouřené emoce naplno. Z platonických lásek a románků se během dne může stát plnohodnotný vztah. Ani pro dlouhodobě zamilované Býky nebude pátek žádnou rutinou. Večer bude stát za to. Pokračujete ve večírkovém módu.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Víkend vám odkryje rezervy, které jste v životě měli. Objevíte kupu nápadů, s nimiž by se dalo dále pracovat v práci i soukromí. Svou love story, si vychutnáváte plnými doušky, jako kdyby se už nikdy neměla opakovat. Protějšek vaši neobvyklou živočišnost jedině uvítá.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Rak hraje prim štěstí životního partnera. Pokud se ze zdravotních důvodů nemůže zúčastnit důležité schůzky, zastoupíte ho. Jediné, co by se mohlo obrátit proti vám, je jednání za jeho zády. Dejte pozor na zoufalce, který se chová agresivně. Nesnažte se s ním dohadovat, ani mu nic nevysvětlujte. Nemá to cenu.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Poslední prosincový víkend je skvělý pro upevnění partnerského vztahu nebo dokonce pro jeho stvrzení sňatkem. Nemusíte to mít v plánu, ale momentální nadšení vás oba strhne a přesvědčí o tom, že jde o skvělý nápad. O pátečním večeru vynahradíte partnerovi vše, co jste museli ve vánočním týdnu odložit. Zavřete okna i dveře, abyste nepobouřili sousedy.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pro Panny byly Vánoce náročné. Jestliže jste se ocitli ve finanční krizi, během víkendu byste ji mohli s pomocí blízkých vyřešit. Nebojte se sáhnout po práci navíc či brigádě, která se vám nabízí. Na jistého týpka budete působit jako magnet. Bohužel to není zrovna váš typ. Udělejte mezi vámi jasno hned na začátku.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nezaměstnané Váhy překvapí nabídka, jaká se nebude opakovat. Musíte jí věnovat více času i sil, ale rozhodně za to stojí. Pokud si začínáte s novým partnerem, netlačte na pilu a raději přibrzděte. Dotyčný by se totiž mohl vaší horlivosti zaleknout.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Nějaký zákeřák bude Štírům závidět skvělou partnerskou idylku. Nesmíte se mu proto divit, když se vás snaží rozdělit ubohými pomluvami. Budete si více všímat partnerových tělesných předností. Vyplatí se zajistit včas hlídání pro děti, abyste si mohli užít divokou noc se vším všudy.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelec bude za prevíta. Nečestné jednání by se mohlo obrátit proti vám. O víkendu si odpusťte veškeré pastičky na druhé. Stejně to není váš styl. S partnerem se shodnete, jak si co nejvíce zpříjemnit společné radovánky a čím zahnat nudu.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Dávný románek se Kozorohům může vymstít. Z jistého člověka si budete dělat legraci. Zhrzená milenka by vám ale ještě mohla nadělat potíže. Snažte se situaci uklidnit, tak aby vše zůstalo utajeno. Přátelé se na vás mohou kdykoliv stoprocentně spolehnout. Obrátí se na vás s urgentní prosbou. Přestože jste měli jiné plány, příteli bez váhání vyjdete vstříc.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Mars vám v závěru pracovního týdne bravurně přihraje velkou spoustu administrativních povinností. Když už se začínáte těšit na víkend, nečekaně vás zbrzdí. Vyplatí se je přesunout na ochotnější a méně zaměstnané jedince. Pokud ze sebe nebudete dělat lacinou kořist, zažijete u opačného pohlaví velký úspěch.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Víkendový program Ryb se nese v duchu společenských akcí. Užijete si s kamarády. Není vyloučeno, že se letité přátelství promění v lásku na celý život. Nechápete, jak se situace změnila. Pracovní povinnosti zatím přenechejte agilnějším jedincům a zůstaňte v dovolenkovém režimu.

Více o vašem znamení najdete ve fotogalerii.

Související články

Další články