Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

HOROSKOP NA VÍKEND je tu: VODNÁŘŮM hrozí nevěra, BERAN potká skvělou partii

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP NA VÍKEND
Víkend si bude říkat o pořádný relax. To někteří zrozenci pochopí po svém a budou sexuálně řádit. O víkendu budete mít příležitost vyrazit do společnosti. Neváhejte a vyrazte! Možná se potkáte se svým idolem. Některá znamení však budou vystavena zkoušce věrnosti. V každém případě, poslechněte instinkt! Jaký víkend vám předpovídají hvězdy? Prožijete ho v klidu, nebo s vámi budou cloumat emoce? Přečtěte si horoskop na víkend!

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Nezadaní Berani se mohou těšit na seznámení, ze kterého se jim zamotá hlava. Na obzoru se objeví člověk, s nímž si rozumíte ve všech směrech. Až se vám zdá podezřelé, jak výhodně partie vypadá. Opravdu nehrozí, že se vyskytnou větší mouchy. Zadaní Berani by měli méně mluvit a více se spolu tulit. Při tělesných radovánkách totiž nehrozí, že byste si vjeli do vlasů. O víkendu možná potkáte osudového cizince. Více najdete ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Jaký víkend vyhlížejí zrozenci Býka? Hvězdy se tváří poměrně přátelsky, takže se nemusíte bát žádných velkých škobrtnutí. Nehrozí vám nečekané překážky. Láska a milování si zaslouží většinu volného času. Určitě nebudete litovat, že jste do stávajícího vztahu investovali tolik energie. O víkendu vás může čekat opravdu velká věc, více najdete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blížencům leží na srdíčku cosi, co potřebují někomu sdělit. Počáteční rozpaky překonáte a poslechnete instinkt. Nejedná se o příjemnou záležitost, a proto se s problémem obrátíte na blízkou osobu. Svou upřímností získáte důvěru přítele. Pocítíte úlevu. Ve vztahu se pokuste nepřilévat olej do ohně a vyhněte se kritickým tématům v čele s penězi. Ve fotogalerii se dočtete, kvůli čemu vám hrozí hádky s kamarády.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Milí Ráčci, cloumají s vámi emoce a mohli byste říct něco zlého. Zkuste se podívat na to, co pěkného máte s drahou polovičkou za sebou. Příjemné převládá. Do rodiny můžete hučet horem dolem, stejně nakonec jedná podle svého. Berte to s klidem. Víkend nebude pro vaši kondici moc přívětivý. Musíte odpočívat. Kde je to nejlepší? To si najděte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Do milostného života Lvů se dostává čerstvý vzduch a užíváte si nestydlivých partnerových dotyků. Chce vás pořádně uspokojit. Prožíváte fantastický čas. Nemáte chuť zůstávat doma a vydáte se raději do společnosti. Snažíte se mít pochopení pro rozmary a vrtochy příbuzných, ale vaše trpělivost není bez hranic. Dejte si pozor na jeden typ lidí. Jaký? To si najděte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Máte volno a myšlenkami jste stále v práci. Na miláčka nemáte moc času, což se logicky odrazí na náladě. O víkendu se však nehodláte zabydlet na gauči u televize, ale máte v plánu neotřelý večer. Ať vyrazíte do kina, nebo se sejdete s přáteli nad sklenkou oblíbeného pití, užijete si legraci. Nezapomeňte vzít i drahou polovičku. Na si dát o víkendu velký pozor? To si najděte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Žhavé Váhy, rozhodnete se udělat drahé polovičce radost tím, že jí splníte erotický sen. Vlastně to děláte tak trochu i pro své blaho. Pohybujete se na tenkém ledě, ale vypadá to, že vás hvězdy zachrání od velkého průšvihu. Určitě nejednejte proti své intuici. Hvězdy vás varují před utrácením za malichernosti! Na co si dát pozor v posteli? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Šarm Štírů dává zabrat širokému okolí. Rozhazujete úsměvy na všechny strany a vesele koketujete s kolemjdoucími. Vaše otevřenost a příjemné jednání na opačné pohlaví působí neodolatelným způsobem. O víkendu zjistíte, že jste pro někoho nedosažitelným idolem. Nebojte se příbuzné zapojit do něčeho, co máte s rodinným hnízdečkem v plánu. Hrozí ale střet s tajemnou osobou? Kdo to je? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Zadaní Střelci cítí pevnou půdu pod nohama a rozhodnou se ve vztahu trochu experimentovat. Fantazii k tomu máte dostatečně bujnou. Po víkendu se můžete těšit na lepší platové ohodnocení, nebo se porozhlédnout po teplejším místečku. Nadřízení vám jdou na ruku, tak se nebojte s nimi prodiskutovat své požadavky. Na co si dát v neděli večer pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozorozi, v lásce to není žádná velká sláva. S protějškem jste uzavřeli mírovou dohodu, ale cítíte, že k jejímu porušení není daleko. O víkendu máte šanci vykouzlit z domova útulnou klícku. Dejte prostor fantazii a zapojte do změny hlavně své ratolesti. Jejich svěží myšlení vám přinese překvapivé nápady, jak zvelebit interiér. Kam o víkendu vyrazit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Zadaní Vodnáři budou vystaveni zkoušce věrnosti. Hvězdy slibují setkání s okouzlující osobou, jejímž svodům není snadné odolat. Záleží na vás, zda milostnému lákadlu podlehnete. Nezadaní jedinci nemají co řešit. Fyzická přitažlivost je silnější. Jaké erotické dobrodružství vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) O víkendu se vám nebude chtít z postele. Drahá polovička by od vás ráda viděla trochu iniciativy, pokud jde o intimní život. Má pocit, že vás už fyzicky nepřitahuje. To vás trochu zasáhne. Jako správná citově založená Rybka potřebujete harmonický svět. Na co si dát o víkendu pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články