Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

HOROSKOP NA VÍKEND: Býk si užije lásku, Blíženec zjistí, že je bez peněz

+ Další 3 fotografie
horoskop
První prosincové dny jsou tu a s nimi přichází období velkého stresu, které s sebou přinášejí blížící se Vánoce. Jak bude vypadat první adventní víkend? Někteří zrozenci si užijí opravdu sváteční atmosféru Vánoc. Pro koho to bude naopak katastrofa?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) O víkendu vám rupnou nervy, protože vám konečně dojde, že přicházejí Vánoce. Nebojte se, nakonec stihnete vyrobit i adventní věnec a první adventní neděle bude taková, jak má být.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) První prosincový víkend si užijete ve znamení lásky. Na vánoční veselí a zdobení bytu vás moc neužije, ale co si rozhodně nenecháte ujít jsou trhy. Svařák s vaší láskou je to pravé pro navození vánoční atmosféry.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Měli byste se zamyslet nad svojí finanční situací a promyslet, zda si můžete vůbec dovolit nakupovat drahé dárky na Vánoce. Tento rok byste měli rozhodně šetřit, protože vám budou na konci roku penízky chybět.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Pro citlivou dušičku Raka jsou přicházející Vánoce to nejlepší období v roce. Již tento víkend se tedy vrhnou na pečení perníčků. Na pomoc si vezmou svoji maminku, která jim poradí, jak na to.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Zrozenci ohnivého znamení by v sobě měli najít rovnováhu a zaměřit se na staré rány z minulosti a změnu v myšlení. Jakmile se budete na svět koukat z jiného úhlu, uvidíte, že si první advent naprosto užijete.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny se nebudou cítit dobře ani na konci týdne. V poslední době si toho na sebe vzaly totiž opravdu hodně a naprosto to nezvládají. Bylo by dobré, aby hodně odpočívaly, potřebují načerpat síly na další týden.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) V tomto období naprosto zasáhne amorův šíp. Nebude to však žádná nová láska. Objeví se totiž dávná láska. Naprosto vám zasáhne srdce a první advent si tak užijete na romantické procházce. Jen si to užijte! Stará láska nerezaví!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Zrozenci Štíra si tento víkend užijí plno zábavy. Se svými ratolesti vezmou brusle a vyrazí na nejbližší stadion bruslit. Piruety a skoky sice nebudou předvádět jako zamlada, ale naprosto je tato aktivita nabije energií.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Čeká vás celkem náročný víkend, který vás naprosto vyčerpá. Práce máte až nad hlavu a bohužel budete muset pracovat i o adventu. Do svého domova se dostanete až v pozdních večerních hodinách v neděli.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) V sobotu po dlouhé době potkáte své přátele, a to při nákupu jídla. Nakonec je pozvete na večeři a užijete si velmi příjemný večer. Tato nálada vám zůstane až do neděle. Advent na vás bude mít skvělý vliv.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Nic extra záživného o tomto víkendu nečekejte! Naprosto vás totiž skolí chřipka, takže budete rádi, že budete moci ležet v posteli. Nezapomeňte na dostatek tekutin a vitamínů!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) O víkendu si konečně můžete oddychnout. Zrozence Ryb po pracovním týdnu čeká pořádná pohodička. Rodina vás totiž vezme na trhy do Německa, kde se pořádně nadlábnete!

Mohlo by vás zajímat

Další články