Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

HOROSKOP NA VÍKEND: Býk si užije lásku, Blíženec zjistí, že je bez peněz

HOROSKOP NA VÍKEND: Býk si užije lásku, Blíženec zjistí, že je bez peněz
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
horoskop
První prosincové dny jsou tu a s nimi přichází období velkého stresu, které s sebou přinášejí blížící se Vánoce. Jak bude vypadat první adventní víkend? Někteří zrozenci si užijí opravdu sváteční atmosféru Vánoc. Pro koho to bude naopak katastrofa?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu vám rupnou nervy, protože vám konečně dojde, že přicházejí Vánoce. Nebojte se, nakonec stihnete vyrobit i adventní věnec a první adventní neděle bude taková, jak má být.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

První prosincový víkend si užijete ve znamení lásky. Na vánoční veselí a zdobení bytu vás moc neužije, ale co si rozhodně nenecháte ujít jsou trhy. Svařák s vaší láskou je to pravé pro navození vánoční atmosféry.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste se zamyslet nad svojí finanční situací a promyslet, zda si můžete vůbec dovolit nakupovat drahé dárky na Vánoce. Tento rok byste měli rozhodně šetřit, protože vám budou na konci roku penízky chybět.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro citlivou dušičku Raka jsou přicházející Vánoce to nejlepší období v roce. Již tento víkend se tedy vrhnou na pečení perníčků. Na pomoc si vezmou svoji maminku, která jim poradí, jak na to.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Zrozenci ohnivého znamení by v sobě měli najít rovnováhu a zaměřit se na staré rány z minulosti a změnu v myšlení. Jakmile se budete na svět koukat z jiného úhlu, uvidíte, že si první advent naprosto užijete.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny se nebudou cítit dobře ani na konci týdne. V poslední době si toho na sebe vzaly totiž opravdu hodně a naprosto to nezvládají. Bylo by dobré, aby hodně odpočívaly, potřebují načerpat síly na další týden.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V tomto období naprosto zasáhne amorův šíp. Nebude to však žádná nová láska. Objeví se totiž dávná láska. Naprosto vám zasáhne srdce a první advent si tak užijete na romantické procházce. Jen si to užijte! Stará láska nerezaví!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Zrozenci Štíra si tento víkend užijí plno zábavy. Se svými ratolesti vezmou brusle a vyrazí na nejbližší stadion bruslit. Piruety a skoky sice nebudou předvádět jako zamlada, ale naprosto je tato aktivita nabije energií.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Čeká vás celkem náročný víkend, který vás naprosto vyčerpá. Práce máte až nad hlavu a bohužel budete muset pracovat i o adventu. Do svého domova se dostanete až v pozdních večerních hodinách v neděli.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

V sobotu po dlouhé době potkáte své přátele, a to při nákupu jídla. Nakonec je pozvete na večeři a užijete si velmi příjemný večer. Tato nálada vám zůstane až do neděle. Advent na vás bude mít skvělý vliv.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Nic extra záživného o tomto víkendu nečekejte! Naprosto vás totiž skolí chřipka, takže budete rádi, že budete moci ležet v posteli. Nezapomeňte na dostatek tekutin a vitamínů!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

O víkendu si konečně můžete oddychnout. Zrozence Ryb po pracovním týdnu čeká pořádná pohodička. Rodina vás totiž vezme na trhy do Německa, kde se pořádně nadlábnete!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy