Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Horoskop na Velikonoce: Ryby uklidí, Pannám se splní sen, Raci povedou žabomyší válku

Nehádejte se ani se nerozcházejte, naše tělo to ve skutečnosti velmi špatně nese.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
ASTRO
Letošní Velikonoce s sebou přinesou mnoho změn a zamyšlení. Pannám se splní sen, Lvi si musí dát pozor na závistivé přátele, Blíženci budou bloudit. Co připravily hvězdy pro vás na velikonoční čas v roce 2021? Pojďte se na to s námi podívat!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste si o Velikonocích uvědomit, že žádná práce nestojí za to, aby vás stála zdraví, Vodnáři. Naučte se lidem říkat ne, vystupte ze své komfortní zóny a běžte za tím, po čem opravdu toužíte. Prací je spousta, ale zdraví máte jen jedno. Podívejte se do galerie na to, čím si udělat radost.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věnujte Velikonoce úklidu kolem sebe. A to doma, ale i v mysli. Nabízí se také digitální detox, odpojte na sociálních sítích všechny, kteří vám už dlouho pijí krev. Nedržte si ve svém životě nikoho, s kým vám není dobře. Na co si dát o Velikonocích pozor? Koukněte do galerie!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Na Velikonoce k vám přijdou nečekané příležitosti, které budou mít skvělé důsledky v následujících týdnech! Mějte oči otevřené a s radostí přijímejte vše, co k vám přichází. Opravdu se vám teď daří a proudí k vám dobrá energie. Co čeká Berany ve vztahu? Mrkněte do galerie.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud vás o velikonočním volnu špatná nálada nepřejde, zkuste zauvažovat nad tím, co vás skutečně trápí a co můžete udělat pro to, aby se věci změnily. Nastavte si cíle a zkuste si představit, co byste udělali, kdyby na světě nebyly žádné překážky. Co vám hvězdy radí, na to se podívejte do galerie.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Poslední dobou se vám zdá, že bloudíte a neumíte najít směr. Všechno, co potřebujete, už v sobě dávno máte. Jste perfektní přesně tak, jak jste. A pokud se do budoucna změníte, věřte tomuto procesu. Také jste přesně tam, kde momentálně máte být. Co dalšího čeká Blížence? Podívejte se do galerie!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, zkuste na chvíli zapomenout na žabomyší války a užívejte si volné dny přesně takové, jaké jsou. Co vás v životě těší? Na co se chcete soustředit? Nastavte si pevné cíle a přestaňte řešit hlouposti. Stejně je nevyřešíte. Co čeká Raky v partnerském vztahu, na to se podívejte do galerie.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi, pozor o volnu na závistivé přátele. Poslední dobou se vám opravdu daří, ne každý to však vidí rád. Nenechte se zmást ani svést z cesty za vaším cílem. Pokud ve svém snažení neustanete, ponese to ovoce. Co dalšího vám hvězdy přichystaly, na to se podívejte do galerie.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Něco se vám splní! A nebude to žádná maličkost, naopak něco, o co jste už dlouho usilovali. Běžte tomu naproti, je to vážně skvělá věc. Volno si užijte s otevřenou myslí a vidinou lepšího zítřku. Na co si dát pozor doma, to najdete v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Poslední dobou se vám utužuje vztah k rodině, který nebyl ještě nedávno nic slavného. Dbejte na to, abyste už nikdy nedopustili podobné problémy. Nemusíte mít vždy pravdu, ani nemusíte mít poslední slovo. Volno využijte k pobytu na čerstvém vzduchu a relaxu. A co čeká Váhy v partnerském vztahu Podívejte se do galerie.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vypadá to, že tady něco končí. Opusťte vše, co už vám vice neslouží. Věřte vesmíru, že vždy vše činí ve vašem nejvyšším zájmu. Ačkoli to teď tak nevypadá, dopadne to dobře. Všechno vždy dobře dopadne. A pokud to dobře nedopadlo, pak to ještě není konec. Co dalšího hvězdy přichystaly Štírům, na to se podívejte do galerie.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

O Velikonocích vás čeká zasloužené volno, které využijete k načerpání sil do dalších dnů. Máte v životě opravdu velké plány, na které budete potřebovat energii. Poslední dobou se věnujete více svému nastavení mysli a seberozvoji. Klobouk dolů, protože vážně rostete. Co říkají hvězdy o lásce, na to se podívejte do galerie.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přestaňte o sobě pochybovat, jste skvělí! Vážně. Zkuste pracovat na sebelásce a přijetí sebe sama. Pokud vám kdokoli namlouvá něco jiného, nedejte se. Každý člověk má hodnotu a vy máte světu rozhodně co nabídnout. Pozor si dejte jen v partnerském vztahu, kde budete čelit nějakému konfliktu. Jaký to bude? Podívejte se do galerie.

Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop na duben ➔

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy