Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Horoskop na úterý: Vodnáři budou uvažovat o dítěti, Váhy zpochybní svůj vztah

Denní horoskop na úterý 16. 3.
Zdroj: Pixabay
ASTRO
Skoro to vypadá, že ještě doznívají následky novoluní v Rybách, protože úterý přinese spoustu hlubokých myšlenek. Vodnáři budou toužit po potomkovi, Lvi budou za hvězdy a Raky dožene jejich přehnaná samostatnost. A co si pro vás hvězdy přichystaly na 16. 3. 2021?

Znamení zvěrokruhu Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V hlavě vám už dlouho běhá myšlenka, že něco v tom životě zkrátka chybí. To, co jste doteď pracně budovali, vám už nestačí a máte vůli posunout své cesty zase někam dál. Dneska je správný čas na to, probrat taková témata s partnerem. Řeč přijde i na potomka.

Znamení zvěrokruhu Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Budete si dnes více než kdy dřív uvědomovat, jak důležitá pro vás rodina opravdu je. Partnera si v posledních dnech vážíte více než kdy dřív a vzbuzuje ve vás pocit domova, bezpečí a stability. Užívejte si to, poslední dobou vám to vážně klape.

Znamení zvěrokruhu Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ať jde o situaci nebo o konkrétního člověka, už zkrátka potřebujete, aby to bylo dobrý. Přestaňte ustupovat a uvědomte si, jakou máte hodnotu. Věřte sami sobě, že si to opravdu zasloužíte. Chcete to, tak do toho! Hvězdy za vámi stojí, jako už dlouho ne.

Znamení zvěrokruhu Býk (21. 4. - 21. 5.)

Cokoliv dnes budete dělat, jako by při vás stál celý Vesmír. Půjde vám od ruky, na co se podíváte a nebude prostor pro chyby. Využijte tenhle den k tomu, abyste dotáhli všechny resty, které se vám za poslední týdny nakupily. Bude pak čas na romantický večer s partnerem…

Znamení zvěrokruhu Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Něco končí a něco začíná. Věřte, že jakákoliv změna, která se ve vašem životě děje, má svůj důvod. Život vždycky ví a má to dobře naplánované. Proto, pokud si teď zrovna myslíte, že nic nejde, jak má, jednou se ohlédnete a veškeré dílky se vám poskládají jako puzzle. Nevzdávejte to, na to teď není správný čas.

Znamení zvěrokruhu Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nemáte pocit, že se občas zkrátka děláte silnější, než ve skutečnosti jste? Nijak zvlášť vám to dnes opravdu nepomůže. Už dlouho vás ve vztahu trápí mnoho nevyřčených věcí, mluvte o nich narovinu. Pokud budete dál zametat pod koberec vše, co vás vytáčí do běla, stejně to jednou bouchne. A bude to akorát horší.

Znamení zvěrokruhu Lev (23. 7. - 22. 8.)

Na každé nové cestě je hned ze začátku důležitá jedna věc – začít. Už dlouho víte, kam se chcete vydat, chybí vám ale odvaha. Obáváte se zbytečně, hvězdy vám skutečně přejí a stojíte na počátku nového dobrodružství. Neblokujte si příval energie. Pokud budete věřit, dosáhnete toho.

Znamení zvěrokruhu Panna (23. 8. - 22. 9.)

Celý den vám budou dělat starosti peníze, ale nebojte, nejste ve slepé uličce. Mějte oči otevřené a vnímejte nové příležitosti. Potřebujete se na chvíli zastavit, vydechnout a nabrat síly. Na tlak se stejně nikdy nic nevyřešilo a akorát budete mít hlavu k prasknutí. Naučte se o penězích přemýšlet jinak než doposud.

Znamení zvěrokruhu Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Až dnes večer ustanou starosti všedních dní, budete pravděpodobně před usnutím přemýšlet, jestli partner, kterého máte, je vůbec ten pravý. Chybí vám vášeň a intimita, ani si už tak dobře nerozumíte? Neřešte dnes nic z toho. Je toho na vás moc a zbytečné emoce dnes službu neudělají.

Znamení zvěrokruhu Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nezapomínejte, že v životě máte možnost volby, nemusíte se nechat jen unášet proudem. Pokud vám cokoliv nevyhovuje, změňte to, vymyslete nové řešení. Jste na dobré cestě, držte si jí a nekažte si to unáhlenými závěry. Odolejte své tvrdohlavosti a nechte si někdy i poradit. V budoucnu to oceníte.

Znamení zvěrokruhu Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Za každou cenu si udržovat pozitivní myšlení, byť je to trendy, vám stejně dneska moc nepůjde. Už je toho na vás moc, viďte? Nechte chvíli být úvahy nad vaším životem a přemítání o tom, jestli za něco stojí. Dneska toho stejně moc nevymyslíte, půjdete spát naštvaní a středa nebude stát za nic. A to by byla škoda!

Znamení zvěrokruhu Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nechte to být, tyhle dveře už jsou vážně zavřené. Čím více se budete držet minulosti, tím poničenější váš současný život bude. Zbytečně. Jen to přijměte a nechte jít. Stejně to byla ztráta času a energie, ačkoliv si to momentálně nechcete přiznat. Život jde dál.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy