Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Horoskop na úplňkový pátek třináctého: Raci narazí na nevěru, Berany čeká štěstí

+ Dalších 11 fotografií
astro
Třináctého připadá právě na tento pátek. Tento den je odjakživa popisován jako smolný. Mnozí z nás se tohoto data děsí a mají k němu předsudky. A jak to vidí hvězdy tentokrát? Bude se nám smůla lepit na paty nebo to bude den jako každý jiný? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tentokrát vám třináctka přinese štěstí. Dostanete skvělé šance na investice a singles budou mít šanci k nemravnému románku. Pokud budete brát tento den pozitivně a využijete správně sebevědomí, čeho dosáhnete? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, tento den vám bude vyloženě překážet ve štěstí. Singles by měli opustit staré rány a zadaní by neměli být tolik zarputilí. Navíc bude vaše ego dočasně oslabené. Co se musíte naučit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V partnerských vztazích dojde k hádce kvůli financím. Tento den ukáže na vaše chyby v hospodaření. Hvězdy navíc doporučují, abyste se nerýpali v životech ostatních. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii. ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, tohle datum vám bude házet klacky pod nohy. Buďte trpěliví a tiše vyčkávejte, hlavně co se vztahů týče. Pro singles to nebude zrovna šťastný den. A co čeká vás a vašeho partnera? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Toto datum vám přináší velkou energii. Dostanete možnost někomu pomoci. Tento den bude také ve znamení přátelství. Vyhledejte proto člověka, kterého za svého přítele považujete. A na co se připravit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, nevěříte pověrám, a proto na co sáhnete, to se vám podaří. Je velice pravděpodobné, že vás čeká nějaký zisk. Ve vztahu se budete snažit, jako obvykle. A jaký den čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

I když jste malinko ustrašení, tento den překonáte bez větší újmy. V práci se snažíte, a váš šéf bere vaši snahu na vědomí. Vašemu miláčkovi jasně řeknete, co vám vadí. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner5

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, vy se nenecháte znervóznit datem v kalendáři. Svůj den si prožijete podle sebe. Jen si dejte pozor na menší zdravotní problémy. Se svou drahou polovičkou zahájíte víkend příjemně. A jaký pátek třináctého čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, toto datum vás upozorní, abyste byli laskavější ke svému okolí. Jinak by se vám vaše chování mohlo šeredně vymstít. Singles by raději nic zásadního neměli podnikat. A co zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, toto datum naznačuje, že váš den nebude tak skvělý. V práci pokazíte, na co sáhnete, a váš nadřízený vám dá kapky. Vaše úsilí vyjde naprázdno. Bude to tak i ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Tímto datem se nenecháte zmást. Svůj vztah si nebudete komplikovat díky malichernostem. Váš pozitivní přístup vám přinese štěstí a víkend zahájíte skvěle. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, jste pověrčivé. A proto si toto datum připouštíte více než je zdrávo. Máte pocit, že musíte svou lásku více chránit. Až z toho blbnete. A co musí udělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články