Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Horoskop na únor pro majestátní Lvy: Nekalé myšlenky a vztahy jako na houpačce

Znamení Lev patří mezi ohnivá znamení. Patří do něj ti, kdo se narodili zhruba od 22. července do 23. srpna.
Zdroj: pixabay.com
HOROSKOP
Měsíc únor roku 2021 přinese všem narozeným ve znamení Lva velké změny. Přinášíme vám měsíční horoskop, který všem Lvům prozradí, jak si povedou v lásce i financích, v práci i v rodině a také po zdravotní stránce.

Lev a zdraví v únorovém horoskopu

Lvi si musí v únoru dávat pozor na prochladnutí a úrazy. Možná máte v plánu jít sáňkovat s dětmi či s přáteli. Myslete na to, že se za každou cenu nemusíte předvádět, mohlo by to špatně dopadnout. Pokud ještě uvidíte zástup osob opačného pohlaví a vy se budete chtít blýsknout, myslete na opatrnost. Také se oblékat za každého počasí do nejnovějších trendů, které vás nezahřejí, není šťastná volba. Ženy by raději měly volit boty na nižším podpatku.

Čeká znamení Lva v únoru velká láska?

Možná jste poslední dobou ve svém vztahu moc svázaní a partner vám nedává prostor k seberealizaci a vás to dusí. Také nemáte dostatek romantiky a vášně, a to vás přivádí na nekalé myšlenky, jak vycouvat ze vztahu. Pokud to tak cítíte a myslíte si, že změna je potřeba, udělejte to. Pro zadané i nezadané Lvy je únor plný lásky a poznání nové osoby, která vám vnese nové světlo do života. Konečně zase budete po dlouhé době šťastní. Nebojte se samoty, sice ji špatně snášíte, ale nikdy není na škodu být i chvíli sám a srovnat si hlavu a své priority.

Jak to bude Lev mít v únoru se vztahy a rodinou?

Rodinné vztahy jsou ve vašem případě jako na houpačce. Občasné konflikty z důvodu špatné komunikace či nedostatku tolerance jsou poslední dobou vaším denním chlebem. Bohužel buď budete muset udělat razantní krok a říct, co chcete a nechcete, anebo nad tím mávnout rukou a jít si dělat své. Ne vždy je ale ta první varianta správně, neboť je tam riziko, že začne další hádka a následná frustrace z obou stran. Nezapomínejte, že je to stále vaše rodina a tu holt tak snadno nevyměníte.

Polepší si v únoru Lev v práci?

Budete mít možnost změnit práci. Možná jste ve svém zaměstnání již delší dobu a začíná u vás syndrom vyhoření. Když se vám něco seriózního naskytne, nebojte se a zkuste to. Protože jste soběstační, nemusíte se bát, že byste byli bez práce či se o sebe a svou rodinu nedokázali postarat. Změna je ovšem v tomto případě na místě a vy se jí nebojte. Ve stálé práci, kde jste spokojeni, by vás mohlo čekat menší povýšení či přidání práce za slušné peníze.

Přinese únor 2021 znamení Lva peníze? Jak si podle horoskopu povede s financemi?

Zrozenci ve znamení Lva(znamen%C3%AD se budou mít v únoru finančně velice dobře, možná se vám naskytne další přivýdělek, nějaká krátkodobá brigáda, která by vám mohla poskytnout nějaký větší finanční obnos. Zkusit můžete i vsadit sportku či koupit los, nejspíš nevyhrajete miliony, ale každá koruna se vám bude hodit. Dávejte pozor na přemíru utrácení, jak máte ve zvyku.

Související články

Další články