Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Horoskop na tento týden: Berany čeká prohra v lásce, Ryby vyzkoušejí orgie

Kvalitu polibku určuje znamení.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Týden uplynul jako voda a je tu nový partnerský horoskop. Drtivá většina znamení zažije pěkný týden, plný romantiky a lásky. Bohužel se najdou i výjimky. Panny a Berani zažijí tento týden bohužel nepěkné lapálie.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beran zažije bolestivou prohru. Pokud měl v hledáčku nějaký objev, tak ten mu dá jasně najevo, že tady pšenka opravdu nepokvete. A Beran to vůbec neunese. Zavře se do sebe a bude hledat chyby v sobě. Hrozí, že do konce srpna se to už nevylepší.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býka čeká tento týden něco nového. Vše směřuje k tomu, že to bude nový vztah a nová láska. A přijde hodně nečekaně. Bude to silné a Býk bude tak okouzlen, že minulost škrtne a spálí jako kus papíru.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Neposedný Blíženec se neusadí ani tento týden. Léto je ve znamení žhavého flirtu a je tu velká šance, že Blíženec si užije s několika partnery najednou.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Romantický Rak na tento týden čekal celý celý rok. Je to 7 dnů ve znamení Raka, které si užijete dokonale. Bude se vám dařit úplně vše, na co sáhnete. Tak se klidně můžete pustit i do riskantních podniků.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lvi se budou mít tento týden také dokonale. Budou si vychutnávat úspěchy u opačného pohlaví. A užívejte si tento čas plnými doušky, protože závěr srpna a začátek září už tak příznivý pro vaše znamení bohužel nebudou.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Tady bohužel vidíme velkou nudu. Nečeká vás nic negativního ani pozitivního. Tento týden prožijete bez vzrušení a bez výkyvů. Ale nestěžujte si. Některá znamení jsou na tom mnohem hůře.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Znamení Vah konečně přestane na pár dnů váhat. Váha se rozhoupá a půjde do akce. Takže pokud se chystáte na lov a nebo oslovit kolegu (kolegyni) z práce, je tu ideální čas.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štír zažije divoké dny. Začátkem týdne si užijete milostné dobrodružství a na konci týdne budete přemýšlet, zda to bylo dobré a zda to nebyla chyba. Začne to jako velká postelová divočina a skončí to výčitkami svědomí.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelec rád míří na vícero cílů najednou. A tento týden má šanci, že trefí do černého hned několikrát. Hlavně si dejte pozor, aby se to vaše „terče“ navzájem nedozvěděly. To by bylo hodně nemilé.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozoroh tento týden odloží k ledu romantickou duši a nechá propuknout vášně. A je to dobře. Na svět se podívá divokýma očima a přinese to slastné požitky.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnář je zamilovávací typ. Kam přijde, tam ho někdo okouzlí. A tento týden to bude zase to samé. Jen pozor na toho, kdo vás upoutal. Pokud chcete laškovat se Střelcem, tak vás musíme důrazně varovat.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Co si přichystaly hvězdy pro Ryby? Ani se nám nechce věřit, ale bude to prý hodně pikantní a divoké. Cudné Ryby, které se vždy drží zásad, se tento týden urvou ze řetězu. Vidíme tu skupinu nahých lidí pohromadě a vypadá to na orgie, o kterých Ryby vždy tajně snily.

Související články

Další články