Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Horoskop na středu: Berany čeká hádka s partnerem, Kozorohy přemůže osamění

Denní horoskop na středu 17. 3.
Zdroj: Unsplash
ASTRO
Ve středu se budou dít věci! Hádky s partnerem, nedotažené nápady a málo času na rodinu. Kdo prožije hezký den a kdo by si měl dát pozor? V horoskopu na 17. 3. 2021 se dozvíte, co si pro vás hvězdy přichystaly dobrého a co dneska tak úplně nevyjde.

Znamení zvěrokruhu Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Máte pocit, že nic nejde tak rychle, jak byste si přáli a večer usínáte s úzkostným pocitem, jak to všechno zvládnete? Říká se, že pokud si něco opravdu přejete, musíte přání pustit z hlavy, aby mohlo mezi hvězdy doletět. Myslete na to.

Znamení zvěrokruhu Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Partner vám v poslední době zrovna nefandí, ale to už asi víte, že? Sami tak asi tušíte ten důvod. Tahle doba je náročná pro všechny, ale nezapomínejte o své vztahy pečovat. Covid jednou skončí, ale vztahy budou pokračovat. Pokud to teda nepokazíte, k čemuž máte slušně namířeno.

Znamení zvěrokruhu Beran (21. 3. - 20. 4.)

Není umění dělat deset věcí najednou, ale udělat nějakou pořádně. Při práci myslete jen na práci a doma zkuste být více přítomní. Nepište přes den partnerovi zprávy s desítkami výčitek. Skončí to večerní hádkou, půjdete spát rozčílení a další dny bude slušné dusno.

Znamení zvěrokruhu Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hlavou proti zdi, viďte? Fakt už se na to vykašlete, tohle nemá cenu. Člověk by vám to mohl opakovat pořád dokola, ale vy si stejně jedete to svoje. V dalších dnech by se vám takové jednání mohlo vrátit jako bumerang. Trochu pokory, Býci.

Znamení zvěrokruhu Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Začínáte něco nového a dost tomu věříte? Jen tak dál, Blíženci, hvězdy vám přejí! Nacházíte se v procesu změny a přichází k vám to nejlepší. Dovolte si za takové věci cítit vděčnost a přijde k vám ještě víc, než v co jste doufali.

Znamení zvěrokruhu Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vybírejte si svoje myšlenky. Negativní energie vám pozitivní život nepřinese. Jasně, že dneska není ten den nic moc, ale bude to lepší, fakt! Cokoliv si do svého života přejete, vydržte. Přijde to a už to nebude dlouho trvat.

Znamení zvěrokruhu Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jak jste se včera obávali pustit se do čehokoliv nového, dnes budete zářit. Věřte své intuici. Kroky, kterými se vydáváte, vedou přesně tam, kde zanedlouho chcete být. Při svých velkých plánech však nezapomínejte na partnera, i on by měl být důležitou součástí vašeho života.

Znamení zvěrokruhu Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nedá se to říct jinak, poslední dobou na rodinu vážně kašlete. A ačkoliv si to nemyslíte, moc dobře to všichni vidí. Vždycky vám pomohli, když jste to potřebovali, a co děláte teď vy? Přijde čas, kdy je budete potřebovat, a to byste se také mohli trochu divit.

Znamení zvěrokruhu Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nalháváte si, že lásku k životu nepotřebujete a utápíte se ve falešných myšlenkách na to, jak se máte vlastně dobře? Dneska vás to dožene. Sakra, Váhy, každý přeci potřebuje v životě lásku, pochopení a bezpečí. Proč si pořád hrajete na hrdiny?

Znamení zvěrokruhu Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud si dnes uděláte čas, kniha, dobrý čaj nebo meditace bude pro vás balzám na duši. Nemusíte být každý den produktivní a zvládnout tisíc věcí. Poslouchejte své tělo, naučte se zpomalit. Pokud ho budete ignorovat, v budoucnu se to nepříjemně projeví.

Znamení zvěrokruhu Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vám pořád leží v hlavě ten váš nápad, viďte? Proč se do něj nepustíte? Máte tisíc možností, jak začít, vy ale nezkoumáte ani jednu. Věřte, že k velkým snům nevede cesta posetá prázdnými slovy. Kdo chce, hledá způsoby, kdo ne, hledá výmluvy.

Znamení zvěrokruhu Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Chybí vám přátelé, sociální kontakt. Nejste v tom sami. Zkuste dnes zvednout telefon a ozvat se těm, které jste už dlouho neviděli. Budete překvapení, jak dobře vám při tom bude a jak hezké bude si popovídat s někým o čemkoliv. O obyčejných starostech i hlubokých myšlenkách.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy