Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

HOROSKOP NA ROK 2019: Musíte se naučit říkat NE! Které znamení zplodí potomka?

Nevinný flirt? Ani náhodou, to je prostě podvádění.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
velký horoskop
Rok 2019 je s napětím očekáván. Zapomeňte na věci, které se staly včera, a soustřeďte se na budoucnost. Snažte se být odhodlanější než kdykoliv jindy, rok 2019 přináší mnoho zajímavých příslibů.

Dělejte věci tak, jak uznáte za vhodné, a ignorujte ty, kteří se vám vysmívají nebo mají jedovaté poznámky. Jak se vám bude během roku dařit, kterou oblast je třeba rozvíjet, na co se zaměřit a naopak, kterou oblast je třeba potlačit? Hvězdy vám prozradí, jestli v daném roce změníte práci, partnera nebo jestli je vhodná svatba či velká investice. Připravte se s předstihem na rok 2019!

Rok 2019 přináší všem znamením zvěrokruhu příliv nové, svěží energie, na kterou jsme už dlouho všichni čekali.

Nemusíte se ničeho obávat. Tempo, na které jste byli doposud zvyklí, se nezmění! Pořád si pojedete na pohodové vlně, jak tomu bylo doposud. Jediný rozdíl bude v tom, že vy sami budete cítit, že chcete mnohem víc. Nejenom že víc zvládnete, ale také vás budou napadat věci, na které byste doposud nepřišli. Všechno vám bude připadat snazší a zábavnější. Pro rok 2019 je důležité, abyste se naučili říkat ne, pokud se po vás chce něco, na co se necítíte nebo co se vám nelíbí.

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Ohniváci, vaší dominantou roku 2019 je úspěch k lepšímu společenskému postavení. Vše si ale musíte tvrdě zasloužit. Nemějte obavy, Jupiter vás bude podporovat v cestě za štěstím. K lásce přistupujete intenzivně a vášnivě. Neradi chodíte kolem horké kaše, jste přímí a nehodláte něco skrývat. Nejmilostnějším obdobím je pro vás v tomto roce duben a květen, respektive jeho první polovina. Nebudete mít nouzi o romantiku, žhavý sex a krásné večery s lahodnou lahví vína či exotickou večeří. Nový rok ve vás vyvolá zvýšenou touhu po profesním rozmachu a kariérním postupu. Pozor však na nezdravou nafoukanost a váš pocit vlastní důležitosti. Pokud se budete řídit zdravým rozumem, dočkáte se naopak řady příležitostí.

Šťastný měsíc: 1. polovina července

Nepříznivý měsíc: červen, říjen

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Býci, máte velkou šanci proměnit své sny ve skutečnost. Vaším úkolem tohoto roku je umět se včas chopit příležitosti. Originálně proměníte svou image, oživíte partnerský vztah a najdete nový smysl života. V únoru se vám otevře brána do ráje slastných romantických pastiček. U svého protějšku žádáte stabilitu, věrnost, láskyplnost a eleganci - přežijí jen ti nejsilnější. Rok 2019 bude po profesní stránce nadprůměrný. Očekávejte zasloužené uznání a zvýšení příjmu. Velmi naplňujícím atributem se pro vás v tomto roce stávají aktivity spojené se stavbami. Pro mnohé se jeví aktuální postavit si dům svých snů. Neobyčejně vám prospívá pohyb a cvičení. Je vhodné se věnovat sportům, jako je tenis, volejbal, jízda na kole nebo například horolezectví.

Šťastný měsíc: březen, září

Nepříznivý měsíc: srpen, prosinec

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Díky vaší píli a přesvědčení dokážete zdolat kdejakou zkoušku či překážku. Blížencův příznivec Uran vás bude inspirovat k cestování. Super období je v tomto směru konec léta, ale co se týče zimních radovánek, nelze opomenout ani prosinec. Mezi vaše hlavní fetiše patří okouzlení všeho, co stojí na druhém břehu - hned s příchodem jara je vám maximálně přáno! Můžete očekávat příjemná překvapeníčka a originální navazování známostí. Z hlediska profese máte v období roku 2019 nalajnovány určité zkoušky. Pokoušíte se o spolupráci s novým zahraničním obchodním partnerem. Aplaus, bohužel, nezaznamenávají krátkodobé investice. V tomto roce máte sklon ke zvýšené únavě organismu a mimo to ještě navíc oslabení imunitního systému.

Šťastný měsíc: říjen

Nepříznivý měsíc: duben, září

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Tento rok bude pro vás chuťovka. Na scéně jsou nové šance a plnící se sny, ale vaším úkolem je rozeznat realitu. Začátkem ledna se začne projevovat touha a vášeň.

Přitahuje vás zakázané ovoce, které chutná nejlépe. Ale intenzivní Štír pro vás není. V dubnu a květnu se můžete setkat s protějškem svých snů. Co se týče manželství, je v tomto roce zapotřebí kompromis a neustálá komunikace. Nesoutěžte o autoritu. Vaše usilovná práce začíná být po čase právem obdivována a vaši nadřízení zjišťují, že jste v mnohých věcech nepostradatelní. Máte tendenci se nezdravě zabývat některými věcmi, které vám vadí a důsledkem toho se ocitáte v napětí, což má nepříznivý vliv na váš zdravotní stav. Zdravý způsob života a fresh strava jsou zde alfou a omegou stejně tak jako dostatečný spánek a zákaz stresu.

Šťastný měsíc: srpen, září

Nepříznivý měsíc: leden, listopad

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvi, budete zářit jako hvězda z billboardu. Vaše aura vám přináší úžas a oblíbenost. Pomáhejte však druhým a neztraťte svou tvář. Zejména v červenci a srpnu se připravte na milostné flamenco! Očekávejte spoustu večírků, romantiky, dlouhé letní noci plné flirtování a také vášně. Pozor, na obzoru je spřízněná duše. Pokud žijete v manželství, můžete od března počítat s občasnými výkyvy. Naučte se přiznat chybu nebo velkoryse přijmout kritiku, vaše manželství bude o moc spokojenější. Práci zvládáte levou zadní. Hvězdy napovídají, že prospěšné se mohou stát delší cesty, zejména do zahraničí, kde je zvýšená tendence k prosazení vaší kreativity. Netučná strava a dobré fitko - to je ten pravý šálek kávy pro vás!

Šťastný měsíc: leden, duben

Nepříznivý měsíc: březen, prosinec

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Rok 2019 bude pro Panny osobní symfonií vedoucí k proměně vlastního já. Dostanete velký úkol - hledat nové, svobodnější cesty, jak procházet životem bez neustálých starostí. Ve vztahu vyznáváte dokonalost a stálost, což je v roce 2019 silně podtrženo. Nejste žádní přelétaví ptáčci. Čeká vás seznámení za velmi neobvyklých okolností nebo s nezvyklým týpkem, a navíc máte být překvapeni, že se jedná o vzplanutí doslova ze dne na den. Prosaďte své vrozené kvality ve vašem zaměstnání. Můžete úplně změnit svůj profesní směr a začít podnikat v oblasti, která vás předtím ani nenapadla. Snažte se zvyšovat svou obranyschopnost zdravým způsobem života a vhodnými potravinovými doplňky.

Šťastný měsíc: únor, září

Nepříznivý měsíc: duben, květen

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Dynamika, budování a sebezdokonalování vás budou tímto rokem provázet. Milé Váhy, musíte zatnout zuby a budovat pozice, které pro vás mají být v budoucnu bezpečím. Můžete na sobě začít víc pracovat a věřit cestě k sebezdokonalení. Ve vašem okolí se může vyskytnout nečestná osoba, která se vám bude snažit hodit nějaký ten klacík pod nohy. V této době tedy dávejte větší pozor, kdo vám pomáhá, a raději se spoléhejte sami na sebe. Už v lednu zažijete slastné sexuální proudění. Můžete se těšit na období vášně a lákavých dobrodružství. Pokud jste doposud vedli žabomyší války a vaše manželství procházelo různými zkraty, spolehněte se, že je tomuto odzvoněno. Merkur vám hned v únoru startuje mentální sféru a proudění silného podnikatelského ducha.

Šťastný měsíc: duben, červenec

Nepříznivý měsíc: přelom květen/červen

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři, rada pro tento rok zní: Udělejte si v životě trochu pořádek a snažte se s mnohými věcmi vyrovnat. Jste velcí bojovníci se silnou vůlí a máte nevyvratitelně největší nasazení z celého zvěrokruhu. Mezi nejpříznivější měsíce pro lásku patří letos duben, červenec a říjen, kdy Venuše svým kouzelným vlivem spouští milostnou zábavu. Jestliže už nejste single, ale naopak žijete v manželském vztahu, našlapujte od března opatrněji. Hvězdy předpovídají odloučení či menší Itálii. Na konci roku získáte plodný výsledek vaší vytrvalé práce a rovněž vás mohou potěšit neočekávané zisky či výhody.

Šťastný měsíc: přelom květen/červen

Nepříznivý měsíc: únor, březen

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelci, čeká vás barvitá extravagance a mega dávka energie. Po celý rok budete nabiti přímo mega dávkou energie a svými úžasnými nápady otevřete cestu k velmi úspěšnému období. Vaše otevřené jednání vám pomůže jak v lásce, kariéře, tak i v materiální oblasti. Svou spontánností dokážete naprosto odzbrojit milovaný protějšek, a co se týče tohoto roku, váš flirtovací um totálně graduje. Čeká vás velký úspěch v lásce a legalizace vztahu, ať už v podobě svatby, či početí potomka. Žijete-li v manželském vztahu, máte letos na růžích ustláno. Sebevědomí a drive vám ulehčují tah na vedoucí pozice. Máte šanci získat nový zdroj příjmů, který plyne ze založení nové firmy nebo obchodního partnerství. Na udržení kondice vám bohatě stačí jízda na kole, aerobik či běžky.

Šťastný měsíc: leden, červenec

Nepříznivý měsíc: duben, přelom srpna – září

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Pro tento rok jste miláčkem hvězd. Máte neobyčejně silnou nebeskou podporu. Máte potenciál pozitivní energie a elán, díky kterému mají mnozí z vás tendenci dosáhnout něčeho kolosálního. Tento rok je pro lásku jako stvořený a přináší vám super možnosti pro seznámení stejně tak jako řadu milostných překvapení. Významným měsícem k odstartování vztahu je březen. Můžete počítat s velmi radikálními a příjemnými zásahy osudu - toužíte po miminku, rok 2019 je vaším rokem! Pokud plánujete změny v podnikání nebo je ve hře prodloužení vaší pracovní smlouvy, nabízí se vám nejskvělejší období. Máte perfektní skóre pro kariérní postup. Velmi vhodným se jeví cvičení, protahování svalů a čerstvý vzduch - pomůže vás to udržet fit!

Šťastný měsíc: březen

Nepříznivý měsíc: leden, únor

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Patříte k inteligentním a idealistickým znamením, jste přátelští, zábavní a vždy pohlceni okolním životem. Rok 2019 je úžasnou devízou pro počátek mnohých důležitých kroků ve vašem životě. Zbystřete zejména do poloviny února a pamatujte, že nemusíte absolvovat cestu kolem světa, vaše láska se vynoří blíž, než by vás vůbec napadlo! V manželství je všechno O.K. Váš manželský partner je vám silným pilířem, navzájem se chápete a máte příležitost častěji společně cestovat. Bon voyage! Ve finanční oblasti si můžete v tomto roce spokojeně libovat, vize pro tuto sféru je velmi uspokojivá. Rok 2019 však signalizuje, že byste se měli přece jen naučit větší sebedisciplíně. Ze všeho nejdůležitější se jeví nutnost zajistit svému organismu dostatek spánku.

Šťastný měsíc: leden, říjen

Nepříznivý měsíc: březen, červenec

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Jste předurčeni k osvojení si nových přístupů k životu. Máte zvýšenou tendenci k tomu, že uvnitř svého já objevíte skrytý potenciál. Pokud už dlouho plujete v osamocených vodách, máte konečně šanci seznámit se s okouzlující a smyslnou osůbkou. Pokud chcete prožít se svým miláčkem co nejvíce krásných chvil, zaměřte se na červenec a říjen, máte garantováno, že nebudete litovat. Neváhejte a chopte se případných šancí pro zapojení se do projektů, které vás fascinují! Vlivem příznivého vlivu Uranu se mohou objevit kariérní příležitosti, ke kterým byste ještě před časem neměli patřičnou odvahu. Přistihli jste se, že vás čím dál více láká při sportovních aktivitách dosáhnout svého rekordu? Nepřeceňujte však své síly! Zejména na jaře se proto nevrhejte do sportování příliš po hlavě. Celoročně pak platí střídmost v pití alkoholu.

Šťastný měsíc: květen, červen

Nepříznivý měsíc: březen, duben

VÍCE O VAŠEM ZNAMENÍ NAJDETE VE FOTOGALERII.

Související články

Další články