Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Horoskop na prodloužený víkend: Vodnáři potřebují odpočinek, Blíženci pojedou na chatu

Víkendový horoskop: Vodnáři potřebují odpočinek
Zdroj: pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Čeká nás první červencový víkend a s ním i volno navíc, které přinese začátek týdne. Už víte, co tento čas přinese jednotlivým znamením zvěrokruhu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Prodloužený víkend využijte k pořádnému odpočinku, ale i ujasnění pracovních priorit. V poslední době děláte tisíc věcí najednou a ani jednu pořádně. V galerii najdete tip na prodloužený víkend!

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Odpočinek, dobré jídlo a přátelé. To vás vytrhne z běžných starostí, kterých se na vás navalilo opravdu hodně. Nakonec vše dobře dopadne. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Láska může mít mnoho podob. Vaše činy jsou důležitější než slova. Pokud nedostojíte tomu, co slibujete, ostatní vás budou mít za pohádkáře. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Udělejte si pořádek ve svých věcech a vyřaďte vše, co vám už více nedělá radost. Tento víkend využijte k návštěvě známých a příbuzných. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci toho na vás navalili tolik, že vaším nejtajnějším přáním je utéct. Odjeďte na prodloužený víkend na chatu a dýchejte čerstvý vzduch. V galerii najdete, jaké novinky vás čekají.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

O víkendu čekejte setkání s velkým atraktivním protějškem! Mohla by se z toho vyklubat letní romance, která vám přinese nevšední dobrodružství. V galerii najdete tip na víkend.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

O víkendu se potvrdí, že vaše domněnky byly správné. Ať jste doufali v cokoliv, vesmír vám ukázal, jak laskavý může být. V galerii najdete, co dalšího vás čeká a nemine.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pozor na aroganci! O víkendu s vámi bude těžká řeč, přitom projev lásky je to, co vám chybí. Přestaňte si hrát na nedostupného, umíte mnohem víc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

O víkendu se potkáte s člověkem, který vás bude podvědomě nutit k chování, které vám není vůbec blízké. Budete mít pocit, že se musíte ukázat lepší. Vyvarujte se toho! Víkendový tip v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Doma vás bude rozčilovat úplně každý člen domácnosti. Vyjádřete své požadavky jasně a srozumitelně. Pokud chcete pomoc s úklidem, musíte to říct. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vyrazte si na výlet někam daleko! Změna prostředí vám dodá potřebnou energii, kterou potřebujete k náročné práci. I vášeň vám poslední dobou chybí… V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Odnaučte se říkat „možná“, pokud už dopředu víte, že chcete říct ne. O víkendu se vám to bude opravdu hodit. V partnerství si dejte pozor na konflikt. V galerii najdete, co vás o víkendu potěší.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy