Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Horoskop na poslední lednový týden: Štíři touží po rodině, Kozorozi zažijí hádky na všech frontách

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
Astro
Pandemie koronaviru řádí a nikdo to nemá zrovna lehké. Co si pro vás hvězdy připravily na tento týden, se dočtete v horoskopu naší vědmy, která myslí na všechna znamení. Dávejte na sebe pozor.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Tento týden by si Berani měli dávat pozor na své zdraví, je možné, že si večer zapomenete zavřít okno, než půjdete spát a kvůli tomu se ráno vzbudíte s ucpaným nosem. Tato zdánlivě malá a neškodná věc, jako je zavírání oken, vám může docela znepříjemnit celý týden. Ve vztahu budete mít klid a nic zásadního se dít nebude. Pokud jste nezadaní, kolega v práci vás bude chtít pozvat na schůzi. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Někdo ve vašem okolí, kdo je výrazně starší, si na vás dělá zálusk. Možná je to rodinný přítel či někdo v práci, komu se delší dobu líbíte, ale stále nemá odvahu se vyjádřit. Sledujte své okolí, třeba by z toho mohl po vzájemných sympatiích vzejít zajímavý vztah. V polovině týdne budete unavení a vyčerpaní, nebojte se prospat déle, než jste zvyklí a nabrat tak energii na další dny. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Nejspíš zažijete hektický týden, kdy nebudete vědět, kam dřív skočit a v práci budete mít dvojnásobně povinností. Udělejte si přesný harmonogram, abyste nic nevynechali a na nic nezapomněli. Pokud máte partnera, tento týden si s ním užijete přemíru romantiky a milostných hrátek. Možná se to protáhne až do nočních hodin a vám se bude hůře ráno vstávat. Bude to ovšem stát za to. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Tento týden budete mít potřebu být kreativní a něco vytvářet. Možná to bude zkrášlení sebe nebo svého domova. Ovšem moc to nepřehánějte, abyste si na sebe neupletli bič na dalších několik týdnů. Pokud delší dobu zvažujete, zda něco doma přestavět, vymalovat nebo si pořídit nový nábytek, je nejvhodnější čas. Partner to ocení a vy se budete cítit spokojeně. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Týden pro vás bude ve jménu štěstí a spokojenosti. Vše, nač sáhnete, se vám bude dařit a vy budete oplývat energií a přemírou dobré nálady. Mohli byste to zkusit proměnit i ve zlepšení své fyzické kondice. Pokud chcete začít cvičit, začněte. Bude vás to bavit a dobrý pocit bude pro vaši duši blahodárný. Nezadaní Lvi mají velkou pravděpodobnost, že pozvou na rande svou spřízněnou duši. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny budou tento týden ve stresu, který budou zajídat. Není to dobře pro vaše zažívání, neboť jste zvyklí na svou stravu i režim, který si tímto narušíte. Možná se vám bude i hůře spát a druhý den budete unavení. Zkuste raději žvýkačky či mentolové bonbony, které by vám mohly pomoct zahnat chuť. Hlavně se zbytečně nestresujte, neprospívá vám to. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Na začátku týdne budete sentimentální a velmi emotivní. Je možné, že se budete zabývat svou minulostí a věcmi, které jste neudělali, udělali nebo jste je chtěli udělat jinak. Bude vás to frustrovat a vy nebudete ve své kůži. Zapomeňte na minulost a dívejte se, co je teď. Buďte šťastní a z minulosti si vezměte ponaučení a hoďte ji za hlavu. Hlavně své minulé vztahy. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Už nějakou dobu toužíte po rodině, po dalším členovi či partnerovi. Nyní je správný čas se posunout a udělat pro své tužby maximum, abyste si splnili své sny. Domluvte se s partnerem, zda to cítí stejně a uvidíte, že má nejspíš tu samou vizi. Pokud jste nezadaní a chcete někoho pro dlouhodobý vztah, nehrňte se zbytečně a na sílu do něčeho, o čem nejste skálopevně přesvědčeni. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztahu vám to bude trochu drhnout. Máte pocit, že váš partner k vám není dostatečně upřímný a vás to začíná mrzet. Upřímnost je pro vás přirozená stejně jako dýchání a nemůžete pochopit, proč to nemá někdo stejně. Nebuďte moc zbrklí, neboť to je ten důvod, proč si váš partner nechává některé věci pro sebe. Bojí se vaší reakce. V práci byste měli dávat pozor s technologiemi. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Ke konci týdne vás čeká konfrontace v práci i v rodině. Budete mít pocit, že se proti vám všichni spikli a že mají stále nějaké problémy. Nedělejte si z toho těžkou hlavu. Není vhodná doba se hádat, tento týden je rozhodně nepřehádáte, spíš z toho vznikne problém obřích rozměrů, kdy ostatní budou mít potřebu vytahovat i staré záležitosti. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Apatie a nechuť cokoliv dělat vás bude bohužel provázet celý týden. Budete unavení, nevyspaní, negativní a nepříjemní. Nebudete mít chuť na jídlo, chodit do práce či s někým vůbec komunikovat. Depku budete mít celý týden a musíte si tím projít, abyste se očistili a ujasnili si své pocity. Nebojte se, ono to přejde. Najděte si něco, co by vám mohlo udělat radost. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Budou vás nejspíš rozčilovat vaši blízcí, od dětí až po vaše rodiče. Vytáčí vás, že si neplní své povinnosti a že dělají věci jinak, než je děláte vy. Nakonec zjistíte, že oni to dělají špatně a vy jste jim radili dobře, což vás zvedne ze židle. Neřešte to, uklidněte se a zbytečně se tímto nenervujte. Chce to spoustu pochopení a tolerance. Trpělivost budete potřebovat dvojnásob, tak ji v sobě najděte. Doporučení pro tento týden se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články