Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Horoskop na listopad od Michaely Kudláčkové: Vodnáře zradí vlastní dítě, Panny si dají pozor na změny

Horoskop na listopad od Michaely Kudláčkové: Vodnáře zradí vlastní dítě, Panny si dají pozor na změny
Zdroj: Martin Pekárek / CNC / Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
astro
Zdravím vás u listopadových horoskopů a přeji stálé zdraví. Předem upozorňuji, že pokud jste slabá povaha, čtěte svůj horoskop až od prostředka, lhostejno, co jste za znamení. Pro všechny z nás stojí první část listopadu za starou belu. Ta jdeme na to? Tady je VELKÝ HOROSKOP OD MICHAELY KUDLÁČKOVÉ.

Vlastně by se dalo říci, že mimo horoskopu na říjen, který byl také výživný, a teď už mi můžete dát zapravdu, jsem dlouho neviděla tolik náročných aspektů, kolik si jich planety přichystaly na prvních dvacet listopadových dnů. No nic, pokud jste ještě neviděli očistec, máte možnost. ¨

Dělám si trochu legraci, ale pravdou je, že vzájemná postavení planet a je jedno, zda je to Venuše, nebo Merkur, nebo Saturn, budou fakt komplikovaná. Pořád jen opozice nebo kvadrát - tedy nepřátelství a nedorozumění.

Jako celek to zvládneme

Zato ale budeme stateční a hodní coby celek. To nám zařídí jediná planeta, která se nám oněch náročných dvacet dnů bude snažit nějak zpříjemnit, a tou bude Slunce. Je to zajímavé, ale může to na sebe vzít takovou statečnou a srdnatou podobu ne nepodobnou až hrdinství jednotlivců v rámci celku.

Hned mezi 1. a 6. listopadem se o zátěž postarají Merkur a Saturn, kteří do našich soukromých životů mohou přinést omezení, nepříjemné zprávy, nesoulad a naštvání. Celospolečensky jsem si říkala, že by mohlo přijít ještě nějaké omezení, ale prakticky mě nenapadá, co by se ještě dalo uzavřít, takže nevím, uvidíme.

Mezi 8. a 15. listopadem se alespoň jedním koutkem na chvilku usměje Venuše, ale ne tak moc, jak se právě usměje Slunce.

Může se najít skutečně hodně lidí, kteří se v listopadu seberou a půjdou třeba dobrovolně někam pomáhat, dělat něco pro druhé, být stateční, srdnatí a podobně.

Vlastně je to o tom, že sice energie planet je negativní, ale naše vlastní síla je enormní zaměřená na celek, na druhé, spojit a udělat něco dobrého.

15. 11. je novoluní.

Začínáme listopad novem, protože v říjnu jsme měli dva úplňky, z nichž druhý nám vyšel na Samhain, což dalo této magické noci a svátku mrtvých, tedy originálu Dušiček obrovskou sílu.

Listopadové Novoluní je ve Štíru, za asistence kvadrátu mezi Venuší a Plutem.

Pozor na nevěry a švindlování

Nikde nedělejte nic nezákonného, žádné nevěry a podobně, byť je tohle aspekt, který k tomu přímo vybízí. Co je zakázané, je super. Ne, není a nezapomeňte si dát bacha, abyste se sami nenechali někým okrást. Nepotulujte se po nocích venku. Ale to beztak nesmíte.

Planety se na nás začnou usmívat až po 20. listopadu a od 24. 11. budou přímo přítulné a také velkorysé po všech rovinách.

Dne 27. 11. plus minus 12 hodin by mohla přijít zpráva a hodně zásadní ze strany vlády, v našem soukromí pak všechno, co je z moci úřední a státní. (soudy, úřady a podobně). Nemělo by to být negativní, spíše naopak.

Úplněk je 30. 11. v Blížencích a bude hovorný, přívětivý, a protože je tam ve stejnou dobu i pěkný sextil mezi Merkurem, planetou rozumu, médií, studií, komunikace, písemností a intelektu a Saturnem, planetou zdraví, státu, soudů, vlády, karmy a hmoty, měla by to být doba, která by byla takovou satisfakcí za ten náklad ze začátku měsíce. Krom toho, nám od 23. listopadu už bude přát i Venuše, planeta lásky a všeho, co se nám buď líbí, nebo nelíbí. A to už by se, na rozdíl od začátku listopadu líbit mělo.

Tak a jdeme na jednotlivá znamení

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V těchto dnech se rozhodně vyhněte technice a všemu, co jsou stroje. Jestli pracujete na jeřábu, vezměte si dovolenou. Nepouštějte se do konfliktu ze zemí. Vydržte to minimálně přes novoluní.

O novoluní 15. 11. doporučuji zcela vysadit. Toto datum je předně o nedorozuměních a velkých půtkách mezi ohněm a vodou. Myslete na to, jste oheň! Pozor na konflikt se zákonem a také pozor na nepoctivé lidi. Nedělejte nic protiprávního a dávejte si pozor na střet s mocí a nadřízenými. Od 18. 11. do 22. 11. je to hodně o starší generaci a také o úřadech a úřednících. Nemusí to nutně být pro Skopce tak špatné, ale rozhodně to bude v popředí jejich zájmu.  Od 24. 11. by mohla doba Skopcům pomoci předně úředně a stran věcí, které se vlekly. Nezaručuji, že výsledek bude ten, který jste chtěli, ale mohl by pak už být klid. Dobře se oblékejte. Pokud jde o lásku a celkově pozitivní dobu, je to právě tato. Přívětivá je hned z pohledu několika planet, takže zahrne jak oblast citovou, tak i hmotnou a pracovní. Pokud přijde písemnost, asi bude spíše příjemná, nebo očekávaná. Úplněk 30. 11. je pro Skopce akční a neměl by být negativní, jen pozor při jednání s Blíženci. Tam už by té energie mohlo být až moc. Pokud se chystáte na jakékoli klání, v současném stavu tak leda šachové, máte dobrou šanci vyhrát. Díky Merkuru a návratu výkonnosti. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Rozhodně se v první polovině měsíce vyhněte v pracovní oblasti Kozorohům, Pannám a Blížencům. Jednejte s ohněm a druhými Býky, Střelci a Raky. Sice to nebude jednoduché, ale společnou řeč byste nalézt mohli. Neřešte citovou oblast. Novoluní  15. 11. zastihne Býky intelektuálně zcela vyhaslé. Budete mít problém promyslet i správné otevření konzervy. Zůstaňte stranou citové rovině, zejména tam, kde se nejedná o oficielního partnera. Otevírejte pouze zprávy od hygienických stanic! Od 18. 11. do 22. 11. Je pro Býky dost náročná doba ve smyslu realizovatelnosti vlastní představy, zvláště doma a v souvislosti s bytem, nemovitostmi, půdou a také co se týče dětí a jejich studií podobně. Nesnažte se skákat učitelce do řeči při hodině distanční výuky. Neraďte, nementorujte, stejně vám to není nic platné. Napětí mezi planetami, ve kterém se vystřídá snad všechno co je na nebi možná včetně družic, bude trvat ještě pár dnů. Jděte se projít a závažné věci nechte na později. Třeba zrovna na dobu od 23. 11. která by pro Býky měla být velice příjemná. Hmotně byste neměli tratit, citově dokonce získat. Od 24. listopadu si konečně mohou i Býci přijít na své a to prakticky ve všech oblastech, nevyjímaje vztahy a oblast pracovní či úřední. Najdete-li otevřený úřad, jděte a řešte. I když s vaší patronkou Venuší, (Býk je vlastně Jitřenka, zatímco Váha je Večernice) která vás teď doslova miluje, vám ho možná i otevřou. Jo, i po deváté večer a bez psa. Úplněk 30. 11. bude v Blížencích a za asistence mile se usmívajícího Merkura v sextilu se Saturnem, takže pokud máte možnost si naplánovat třeba ústní pohovor, zkoušky, nebo chcete napsat knihu, tak do toho! Bude to bestseller! Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Asi budete mít jasno, když řeknu, že vaše planeta Merkur je v totálním útlumu a až do 20. 11. je tento nositel intelektu a komunikace úplný tupoun. A vy s ním.  To znamená, že doba od 8. 11. do 19. 11. je pro Blížence nevhodná pro cokoli, snad vyjma samotné existence. Existujete ale opatrně. Ne, není to konec světa, i když to tak vypadá. Novoluní  15. 11. zastihne Blížence nejspíš v chuti s někým si něco vyřídit, někoho inzultovat, případně vás mohou napadat nejrůznější myšlenky, z nichž ani jedna nebude legální a to ani ty na sex. Radím nepodlehnout, byť to bude nadlidsky těžké. A ani pokud se vám to povede, není vyhráno. Stejné riziko vám hrozí od někoho, kdo podlehl. Patrně by to byl Štír. Od 18. 11. do 20 .11. se můžete navíc cítit vyčerpaní. Dejte si dobrý pozor na to, co říkáte, píšete, hlavně 19. 11. Sice budete mít opět velkou chuť si něco vyřídit, ale konstelace je hodně proti. Ponechte si řešení a očekávání na dobu od  24. až do konce měsíce.  Protože to je doba, která by Blížence měla potěšit prakticky ve všech oblastech. A to také pracovní a tam, kde bude třeba jednat s úřady. Jste výřeční milí a lidé kolem vás by měli být také. Asi dostanete malý peníz. Jednejte nejvíce s Býky, kteří by vám mohli být přínosem, nebo s Kozorohy. Úplněk 30. 11. bude ve Vašem znamení, což je často u Blíženců o bolestech hlavy, ale jinak je váš patron Merkur už zase chytrý chlapec a spolu se Saturnem vás, díky sextilu, který si mezi sebou vytvoří, zahrnou přízní, uvolněním a pozitivy. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Rak (21. 6. – 22. 7.)

V tuhle dobu Ráčky nejvíc zajímá zřejmě oblast citová a emoční a mohou být značně přecitlivělí a hákliví na slovíčka. Blbé je, že až do zhruba 19. listopadu se Raci budou dívat jen na jedinou stranu. Na tu černou. Ono to přejde, ačkoli listopad tedy není právě pro většinu Raků měsícem zásnub. Moc byste chtěli, ale planety a vaše Venuše tomu moc nepřejí. Novoluní  15. 11. vás asi trochu rozhodí i doma v rodině a to zvláště v souvislosti s dětmi. Naopak umělecky byste mohli uspět. Může se objevit známý, nebo neznámý svůdce. Dělejte, jak myslíte, ale nemůže to dopadnout jinak, než, že o týden později budete zoufale hledat zpovědníka. A to jde v karanténě těžko. Napište nějaký žalm, to by vám teď sedělo a je to bezpečné. Možná se jím proslavíte, ale do 20. 11. ještě určitě ne. To vás spíš napadne nějaký další. Tak ho vytvořte, protože Neptun si o to přímo říká, ale návštěvu vydavatelství nechte na později.  Všechno, od čeho čekáte nějaký úspěch udělejte až od 25. 11. dál. Rakům by tohle období mělo přinést úlevu, pozitiva, pozornost a láskyplnou náruč. Ta náruč může být i náručí bankovního úředníka, protože i v hmotné oblasti a pracovně by se vám mělo spíše dařit. K tomu se přidá 27. příjemně aspektovaný Merkur, který z vás udělá mistra slova a pak 30. 11. úplněk, který vám může pohladit peněženku stejně, jako by měl být poslem dobrých zpráv všeobecně. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Je možné, že od 1. 11. do 19. 11. se většina věcí bude dít zcela jinak, než byste čekali a že by to bylo nějak extrémně pozitivní, to se také říci nedá. Je proto ideální vůbec nic nedělat a pečlivě se vyhýbat všemu, co jen zavadilo o oblast intelektuální či úřední.  Emočně a citově jde také o náročné období, kdy si budete muset leccos přehodnotit, připustit a přijmout, jak to je. Novoluní  15. 11. zastihne překvapivě Lvy vcelku dobře naladěné a s tendencí dělat lumpárny a magicky vás bude přitahovat všechno, co se nesmí. To vás po novu přejde a období rošťáren vystřídá období "všechno je na pytel a nic nemá cenu". Jo, i Lev může mít občas depku. Velký pozor si dejte tam, kde je hmota. Neinvestujte a nebuďte důvěřiví. 19. listopad by vás mohl rozhodit spíše tím, co kolem sebe uvodíte, než tím, co se vás bezprostředně týká. Prostě byste nějakou událost mohli dost těžko vstřebávat. Může se jednat o přátele, nebo i nějakou zprávu společenskou. Jste zranitelní fyzicky a citově, ale naštěstí zde asistuje Jupiter, který to trochu Lvům ohlídá. Naopak doba od 24. 11. je doba pro Lvy velice zajímavá v oblasti citové, tedy tam, kde to voní láskou a také oblasti pracovní, kde to zase voní nějakou novou nabídkou, která by mohla s ohledem na Uran a Saturn být dlouhodobá. Úplněk 30. 11. vám to ještě vyvoní nějakou dobrou zprávu ze strany rodiny, příjemnou atmosférou doma a také si můžete vsadit. Jupiter říká, že byste poslední den v listopadu mohli mít dost kliku. Ta se ovšem může projevit i jakkoli jinak. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny zřejmě stále řeší rodinné a partnerské spletitosti a také hodně myslí na práci. Nedělejte teď žádné změny, a pokud přijdou, buďte uvážliví. Žádné drama netrvá věčně a někdy se blbé věci dějí proto, že za nimi je něco dobrého. Neplánujte, protože od 1. do 20. 11. a také přes Novoluní  15. 11. by se stejně stalo něco úplně jiného. Ne-li horšího, než jste mysleli. Je to dané Saturnem, který je značně silný a Merkurem, jehož schopnost vymyslet něco chytrého je kdesi mezi nulou a mínus pěti miliony. Je také ve sporu s ostatními planetami, a protože je to vaše domovská planeta, nic z toho, co si naplánujete, nevezme konečnou podobu podle představy. Váš Merkur prostě zblbnul. Doba až do 20.11. přeje věcem spíše spontánním, charitě, intuici, ale rozhodně ne ničemu praktickému. Naopak od 21. 11. až do konce listopadu vyřešte všechno na čem vám hodně záleží a ideálně, když začnete prací a pak vztahy a láskou. Postupně se k vám příjemně přivrátí Merkur, který zmoudřel a pak i Venuše a Jupiter. Úplněk vám to nijak nepokazí, pokud se během něho a ještě 12 hodin po něm vyhnete Skopcům. Mohli byste v období úplňku 30. 11. zaznamenat pozitivní zprávy ze strany úřadů a moci výkonné. Skopci by vám naopak mohli přinést problém. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Váhy (23. 9.– 23. 10.)

Váhy by se v tuhle dobu, tedy od dneška, minimálně do 19. 11. měly úplně vyhnout Kozorohům a Býkům a to zvláště v oblasti pracovní a úřední. Ta a také oblast emoční je nejspíše v popředí jejich zájmu a patrně většina Vah spokojená s vývojem není. Jakoby vám někdo rozbalancoval mističky a to když se Váze stane, prakticky si neví rady a může v takovou chvíli, ve snaze se ochránit udělat něco, co nemá pod kontrolou. Vydržte, i na Váhy čeká příjemnější astroklima. Ale až ve druhé polovině měsíce. Novoluní ve Štíru 15. 11. to fakt ještě nebude. Mohli byste být zvláště odpoledne a v noci doslova deprimovaní z chování někoho, kdo vám není jedno, případně a na to pozor, mohl by vás někdo o něco připravit podvodem nebo krádeží. Díky Bohu, že nemáte co trajdat v noci po ulicích a radím to nedělat. Nejen proto, že se to nesmí. Jednou psa holt vyvenčíte na balkoně, no. Kolem 22. 11. se planety usmějí i na Váhy. Budete mít asi hodně nápadů a vizí, jak co udělat, nebo minimálně dojdete k tomu, co by vám asi tak vyhovovalo a co by bylo prima, a protože Saturn a Merkur už jsou mnohem víc v rovnováze, můžete se pokusit i věci realizovat. Od 24. 11. vám přeje už i Venuše, vaše domovská planeta, která se postará, aby jakékoli schůzka, jednání, návrhy, pohovory a vůbec všechno dopadlo skvěle. Bude z vás miláček davů a zejména pak Kozorohů, Blíženců, jiných Vah a Ryb. Úplněk 30. 11. věnujte realizaci něčeho krátkodobého, také písemnostem.... tam jste na vrcholu a nebo se věnujte tělu a kráse. Přeje vám Venuše, ale i Merkur, Saturn a i Uran. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zřejmě jste hodně unavení a můžete mít, s ohledem na Saturn i zdravotní a psychické potíže a to vlastně od 1. 11., i přes novoluní 15. 11., které je ve vašem znamení. Nechce se vám mluvit a nechce se vám družit. Vlastně byste nejraději někam zalezli.  No tak zalezte. Ostatně se vyhnete nepříjemnostem, které by právě nov a klidně i 12 hodin ještě po něm mohl přinést ze strany práce a také úřadů, policie a podobně.  Rozhodně se v této době vyhněte alkoholu!!  Po pracovní rovině dejte pozor na náhlé výbuchy a projevy nespokojenosti, abyste si, zvláště kolem 16. a 17. 11. nezadělali na problém. Nechte to na jindy a počítejte do deseti, než něco povíte. Mezi 18. 11. a 20. 11. může někdo přijít s dost zásadní informací, která pravděpodobně nepotěší, protože jste si mysleli něco jiného a vývoj by vás mohl rozladit. Počkejte si na dobu od 23. listopadu, která je naopak přívětivá v mnoha oblastech a to jak pracovní, tak i citové. Pěkné věci čekají doma, kde by se vám mělo líbit. I vy budete v tuto dobu doma příjemní a tolerantní. 27. listopad by mohl Štírům přinést nebývale zajímavé věci kolem vztahů a lásky, ale protože ani Saturn na vás nezapomněl, měla by se dobrá nálada přenést i na vaši peněženku.  Úplněk 30. 11. tento přívětivý čas ještě vylepší o zprávy a informace a příjemné písemnosti a Jupiter zase o kliku, takže si klidně vsaďte. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Střelec (23. 11.– 21. 12.)

Střelce nejspíš v těchto dnech zaměstnává rodina a její příslušníci a může to s sebou vzít i rodinu partnera. Stále je co řešit a je to pro Střelce dost zatěžující. V době novoluní 15. 11. se snažte nereagovat na nepříjemné věci po pracovní rovině, hlídejte si, co komu říkáte a pokud pracujete ve velké společnosti, a pokud nejste na HO obrňte se trpělivostí. Můžete se v tuhle dobu také setkat s nějakou nepříjemností ze strany státních orgánů. Pozor na kapsáře a zamykejte si dům i kolo. Mezi 17. a 19. 11. si dávejte pozor při nějakých hromadných přesunech. Také neinvestujte a nedělejte zásadní rozhodnutí. 19. 11. s ohledem na pro vás velice silný nesoulad mezi Venuší a Saturnem a také ne právě příjemné postavení Jupitera se vzdejte jakýchkoli zkrášlovacích procedur, rozhodně nepodstupujte plastické operace. Ne! Nevytrhávejte si ani obočí! Tento aspekt je nepříjemný na jakékoli nehody na povrchu těla. Zalévejte si kafe studenou vodou pro jistotu.

Vydržte to, Střelci, jen co přejde ještě 23. listopad, který může přinést nepříjemnosti v rodině se starší generací, vše se v dobré obrátí.  Od 24. listopadu mají Střelci hezké období a to zvláště v lásce a citové oblasti, ale také u rodiny to vypadá na nějaké dobré zprávy, příjemná setkání a milou atmosféru. Pokud přijde písemnost, nebo jiná pošta, měla by spíše potěšit. Úplněk by mohl přinést nabídku, nebo novinku a to zejména v oblasti citové, s ohledem na Venuši a Uran, ale může i úřední s ohledem na Merkur a Saturn... ba co víc, mohla by to být i kombinace všeho. Byla by to dobrá satisfakce za tu mizernou první část měsíce. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Kozoroh (22. 12. – 21. 1.)

Určitě se najdou dny, které budou pro Kozorohy zajímavější, než je pár těchto. Ode dneška pro jistotu do 19. 11. neinvestujte a dejte si pozor i na to, co jste v minulosti podepsali. Mohlo by na vás vybafnout něco, co jste přestali evidovat. Novoluní  15. 11. vás, protože jste pevné znamení moc nerozhodí, ale i tak se spíše věnujte pozorování bublinek v sodovce, než nějakým pragmatickým výkonům. Dobrý pozor dejte na děti, pokud jsou zemité. Od 17. 11. do 20. 11. Vám může připadat, že lidé mluví zcela jiným jazykem, než vy a rozhodně v tuhle dobu neřešte nic pracovního a hmotného. Vyhněte se Váhám a Rybám a to zvláště ve větší společnosti. Pokud přijde písemnost, asi nebude extra pozitivní. Od 24. se vám vrátí optimismus a i elán a můžete zkusit rychle zařídit věci praktické a s ohledem a Venuši by to neměla být špatná doba ani lásku. Stojí při vás také Jupiter. Takže můžete mít v nějaké záležitosti vysloveně kliku. 30. 11. je Úplněk Luna bude stát v Blížencích a to je sice pro Kozoroha oblast zcela mimo jeho energii, ale vám to naopak přinese hodně hovornosti a s ohledem na sextil Merkura a vašeho patrona Saturna i úspěch hmotný či pracovní. Také by vám v tuhle dobu mohla přinést úsměv oblast citová, kde by mohlo dojít k nějaké zajímavé změně. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Vodnář (22. 1. – 18. 2.)

V těchto dnech a to až do 16. 11. by Vodnáři neměli komunikačně řešit vůbec nic. Cokoli řeknete, bude použito proti vám. A řekne vám to i vaše dítě. Pokud něco tvoříte, tvořte, tam vám přeje Neptun, ale nechte dílo ležet a nesnažte se o praktické kroky. Ty nechte na později. Novoluní  15. 11. bude pro Vodnáře rovněž tvořivé, ale také velice citově a emočně rozkolísané. Můžete se dostat do konfliktu se zákonem a nadřízenými, tak na to myslete. 16. a 17. to jsou dny na pytel pro všechna znamení a nejen jednotlivce, ale celé společnosti, státy a také stran všech možných nečekaných zvratů přírodních. Taky vy jste dílo přírody, tak pozor. Mezi 18. a 21. listopadem nechte stranou přemýšlení o budoucnosti, a hlavně s nikým, kdo je vzdušné znamení nekonzultujte domov a rodinu. Máte zcela jinou představu a vzdušná i zemitá znamení jsou teď háklivá na každý váš mimický sval, natožpak slovo. Jestli chcete udělat díru do světa, zkuste tak činit od 24. listopadu. Tahle doba vám přeje jak po rovině citové, tak i praktické a pracovní. Můžete zaznamenat drobný ekonomický úspěch. Úplněk 30. 11. můžete využít tam, kde se nejedná o dlouhodobé věci. Běžte do parku, užijte si s pěti kamarády, pokud jich bude víc, tak pomocí skypového mejdanu a s ohledem na vaší Venuši se možná budete věnovat i zkrášlování těla. Konec měsíce se tedy konečně ponese v duchu pozitiv, lepší nálady a dobrých zpráv. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Ryby (19. 2.– 20. 3.)

Rybky mají tento měsíc hned několik nepříjemných aspektů a tím prvním je doba od teď do 18. 11. a také přes novoluní. V téhle době očekáváte od okolí zvláště v citové oblasti více, než je okolí schopno dát a hlavně, pokud by něco přistálo, nebude to, co jste chtěli. Novoluní  15. 11. foťte, tvořte, ale hlavně se vyhněte i myšlence na peníze a hmotnou oblast. Neřešte práci a investice a rozhodně zapomeňte na nějaká erotická dobrodružství. 18. 11. až 21. 11. Má Merkur možná plán, ale s ohledem na vaši planetu Neptun to těžko bude s vámi kompatibilní. Jednoduše rozum a realita si nerozumí s představou. Může to zasáhnout jakoukoli oblast, ale v případě Ryb patrně nejvíce pracovně emoční. Prostě pokud vás někdo z práce pozve na rande, bude někdo jiný, než jste chtěli, a pokud vás přeloží, bude to jinam. Vrhněte se do postele a zůstaňte tam. Doufejte, že tam vás tohle tragické období neobjeví a i kdyby, hrozí jen náraz hlavou na noční stolek. Nelezte po výškách, vyhněte se padajícím předmětům, neberte si fén do koupelny! Budiž vám útěchou, že se to netýká jen vás, Ryb. I na Ryby čekají šťastné dny a ty přijdou tento měsíc od 23. listopadu. Můžete cokoli a nemělo by se to pokazit. Můžete si vsadit a pozvání na rande bude tentokrát přesně takové, jaké jste chtěli. (neslibuji, ale je to nejpravděpodobnější). Úplněk 30. 11. využijte k naplánování něčeho a pokud stihnete realizaci během 24 hodin, tak realizujte. Ano, i věci hmotné povahy a investice. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Související články

Další články