Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Horoskop na Dušičky: Berany čeká zvláštní setkání na hřbitově, Váhám přijde ve snu poselství

Dušičkový horoskop: Berany čeká na hřbitově magické setkání, Váhám přijde ve snu důležité poselství
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
astro

Na úterý 2. 11. 2021 připadá Památka zesnulých, tzv. dušičky. Den, kdy si živí připomínají mrtvé a kdy jsou si tyto dva světy vůbec nejblíž za celý rok. Brána mezi nimi je tento den otevřena, čekejte tak zázraky. Podívejte se, co vás tento magický den čeká a čeho se naopak vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V období Dušiček budete ve své nejsilnější energii. Nebude vám cizí komunikace s mrtvými. Vzneste svou otázku, dostanete na ni odpověď. V galerii najdete váš tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vzpomeňte si na člověka, který vám byl nejblíže a už tu není. Zapalte svíčku a vzdejte mu úctu. Možná právě teď ucítíte přítomnost jeho duše nejsilněji. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Na hřbitově vás čeká velmi zvláštní setkání. Pravděpodobně budete cítit chlad a neklid. Nebude to mít však nic společného s vašimi zesnulými příbuznými. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dušičky jsou dnem, kdy mají k sobě mrtví a živí nejblíže. Právě dnes máte šanci překročit neviditelnou hranici dvou světů a povznést se nad zemský život. Čeká vás odpověď. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dušičky jsou perfektní čas na věštby. Pokud dlouhodobě prahnete po odpovědi, dnes se obraťte ke kartám, kyvadlu nebo věštění z kávové sedliny. V galerii najdete, kde ještě hledat odpovědi.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nezapomeňte v tento čas zapálit svíčku doma i na hrobech. Na místě je modlitba za duše v očistci, položení čerstvých květin a vyhození všeho rozbitého doma. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Rychle vám dojde, že nežijete život, který byste si přáli. Uvědomíte si, kolik promarněných příležitostí je za branami života. Hledejte hlubší smysl. V galerii najdete vaši radu.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vzpomeňte si na zemřelé a vnímejte odkaz, který vám tu zachovali pro pozemský život. Mějte úctu k duším, které se jednou na Zem znovu vrátí, a jednejte v souladu se svým srdcem. V galerii najdete váš tip.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud budete dostatečně vnímaví, přijde k vám do snu velké poselství. Navštívit by vás mohl mrtvý příbuzný, který vám nestihl říct důležitou informaci. V galerii najdete, co váš může tento den překvapit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pojměte svátek zemřelých jako možnost s užší rodinou navštívit hroby zemřelých. Vzdejte jim úctu a zavzpomínejte na krásné zážitky s nimi. Znovu vás to spojí v kruhu rodinném. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Energie svátku zemřelých na vás budou velmi negativně působit. Někteří budou na ostatní až zlí, zejména na ty, kteří si to nezaslouží. V galerii najdete, co vám v této věci pomůže.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes narazíte na velmi duchovně založeného člověka, který vám ukáže, kam teď mohou směřovat vaše kroky. Možná dokonce zjistíte, že jste vzdálení příbuzní. V galerii najdete, co v tento den nezanedbat.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy