Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Horoskop na celý ČERVEN: Rak se zamiluje. Lev zůstane sám jako kůl v plotě

Víme, co zažijete v červnu.
V červnu se bude dařit téměř všem znamením. Mužům i ženám se totiž budou zapalovat lýtka, a tak se mnohým naskytne šance na krátký románek, ale i dlouhodobý vztah. Pokud chcete vědět, co vás čeká, neváhejte a přečtěte si náš horoskop.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Venuše je vaší lásce pozitivně nakloněna, a tak se nebojte, že byste v létě nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina června. Takže se nebojte vyrazit do parků, barů, nebo na výstavu. Rozhodně se tam ten pravý nebo ta pravá objeví.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od druhé poloviny června. Právě v tuto dobu budete mít vhodně nastavené planety pro seznámení na celý život. Lásky čas pak pro vás bude pokračovat až do první poloviny července, takže čas najít toho pravého bude dlouhý.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Přelétaví blíženci se neustálí ani v červnu. I když mají mnohdy dvě rande za víkend, nic jim není dost dobré. Možná by se nad sebou mohli zamyslet a zkrátka přijmout, co jim život nabízí. Ne všechno si musí zákonitě sednout na první dobrou, tak buďte otevřenější.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Díky nové lásce vstupujete do naprosto nové etapy života. Vy si můžete pískat. Svou druhou polovičku už jste zřejmě potkali a užíváte si romantické letní okamžiky plné vzrušení a napětí. Pokud jste se ještě nespárovali, je právě teď ten nejvhodnější čas. Červen vám hraje do karet.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Do letošního léta jste vstoupili až moc sebevědomě a povýšenecky. To, že počítáte s láskou, je jedna věc, ovšem jak se zachovají hvězdy, je věc druhá. Proto se nejdřív zklidněte sami v sobě a uvědomte si, co můžete partnerovi nabídnout. Teprve po vašem zklidnění přijde vhodná doba pro seznámení. Červen to nebude.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna miluje pořádek a na tom se nic nezmění ani v červnu, jelikož ať je zima, nebo léto, panna pořád šůruje. Nejvíc ji naštvete, když jí v zablácených botách nakráčíte do sterilní chodby. To s ní pak nebudete zadobře, a to nechcete.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V červnu byste si mohli užít zajímavý románek. Asi nepůjde o nic vážného, ovšem rozhodně půjde o něco intenzivního. Někdy si stačí prožít pár intenzivních chvil, abyste pochopili, co od života a od vztahu skutečně chcete.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír bude v červnu jak z divokých vajec. Užije si, co to půjde. Doteď byl uvězněn v dlouholetém vztahu, a tak není divu, že je jako utržený ze řetězu. Myslí si, že má nárok si pořádně užít. V práci mu ale zaspávání tolerovat nebudou, a tak by si měl dát bacha.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec odjakživa touží po moci a penězích a ani v červnu se na tom nic nezmění. Bude rozhazovačný jako vždycky. Nerad si odpírá slasti života a v červnu jich bude víc než dost. Po lásce bude ale toužit marně. Tu potká až v dalších měsících.

KOZOROH (22.12. – 19.1.)

Kozoroh dá na rodinné prostředí, i proto letní měsíc stráví se svými nejbližšími. Na party ho neužijete. On si raději zaleze do pokoje a přečte si časopis. Toto znamení je velmi stereotypní. Pokud vám to není blízké, kamarádit se s ním nebudete.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

S vodnářem se vám bude dobře povídat. Ten totiž umí naslouchat, takže pokud máte nějaké trable, bušte na dveře kamarádce narozené v tomto znamení. Nikdy vás neodmítne a dobře vám poradí. Červen budou mít vodnáři zvláště nabitý.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Pro rybu červen není tím pravým měsícem. Bude se topit v množství práce, kterou nemůže zvládnout. Naštěstí má kolem sebe dostatek lidí, kteří jí s ní pomohou, takže nemusí mít zbytečné obavy. Přátel má dost.

Mohlo by vás zajímat

Další články